Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Pozastavení

Hiatus

25. července 2012 v 2:36 | Petruš
Tak ok, nebudu to tady nějak rozepisovat. :D Prostě sem strčím hiatus. :D Asi jste si všimli, že sem moc nechodím, affs neobíhám a tak dál. :D A navíc jsou prázdniny a já si potřebuju nějak oddychnout. Novinek je strašně, ty bych přidala až za miliardu let! :D Takže ten hiatus potrvá někdy já nevim 2-3 týdny..?! Affs oběhnu jenom ty, co komentovali, tak snad to ostatním není líto. :D Mějte se, a užívejte prázdnin..:D

I am back and here are changes!

13. července 2012 v 23:34 | Petruš
Bla...bla...bla :D Neumím psát tyhle věci, ale asi jo, umím, ale nemám náladu se tady rozepisovat, jelikož se chci pustit do mýho prvního blendu! :) Jé, mně se ale stejskalo, ale naštěstí mám některý affs i na druhým blogu, takže v pohodě, ale stejně...Dneska jsem se vrátila z dovolený a začala zase ta nuda.. Krásné počasí(:D) a otevřenej notebook, to prostě nejde, abych si za to nesedla a nezačala něco dělat. :D...A při té příležitosti jsem udělala i nový layout, konečně se mi líbí! :D
Takže jenom chci všem návštěvníkům blogu a samozřejmě affs říct, že se oficiálně vracím! Ale jak jsem vám slíbila jsou tady "ty změny".
Nejčastěji tady naleznete informace o Victorious (asi jste to čekali :D), iCarly, Big Time Rush, True Jackson, Život mezi kluky a možná, že někdy i o něčem jiném, když se mi bude chtít :D.
A to je asi všechno, já jdu oběhnout mých 100 000 milovaných affs :D.

Sorry...

7. července 2012 v 17:14 | Petruš
Vážně se moc omlouvám, ale mě už to moc nebaví..
Co mě nebaví?? Nickelodeon. Ale ne, že by mě nebavil Nickelodeon, jako TV stanice, to ne, mám ho pořád ráda, radši než DC, ale já nevím, co tu pořád psát. Některé seriály ani nemám ráda, jako například Power Rangers, Supah Ninjas a ostatní..prostě už mě FAKT nebaví vymýšlet, co tu pořád psát. Nebudu s blogem končit, to ne, mám ho až moc ráda, možná se vrátím za týden, možná za dva týdny, možná až za měsíc...myslím, že za 2 týdny budu zpátky, ale nic nezaručuju. Musím si rozmyslet, co s blogem udělám...:)
Co se týče kontaktu na mě...
Najdete mě na blogu: victoria-and-ariana-daily.blog.cz
Layout tam mám objednaný, takže to nebudou hrůzy, jako tady...chce to jen chvilinku strpení. :)
Budu ráda, když se tam zapíšete jako affs...
Můžete mě najít i na blogu: arigrande-daily.blog.cz ,ale tam nejsem moc aktivní...Takže doufám spíš, že se zapíšete na 1. odkazu.
Berte to jako hiatus, než si rozmyslím, co s blogem udělám. Možná sem během týdne zajdu a něco napíšu...
Užijte si prázdniny! :)
Petruš :-*
 
 

Reklama