Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

>> Past Looks

Layout #6

7. července 2012 v 16:29 | Petruš
Od: 7. 7. 2012|náhled
Takže opět jsem udělala nový layout. A opět se mi nelíbí :D No, já jaksi neumím dělat layout s VÍCE celebritami..Takže proto to vždycky skončí takhle. :D Layout se ani nějak nehodí k barvám stránky, což je můj záměr, nepřijde mi to hezké, když to splývá..

Layout #5

28. června 2012 v 23:07 | Petruš
Takže po docela krátké době jsem vyměnila layout. Tamten se mi zdál moc obyčejný, popisky nebyli úplně kvalitní a hlavně mi na něm něco chybělo :D
Ale mám tu nový layout, už pátý! :) Použila jsem na něj převážně Victorii Justice, protože jsem si jí v poslední době oblíbila a protože na její fotky mám dobré zdroje. :) Potom jsem tam přidala i Jennette McCurdy, hlavně protože se mi líbila ta fotka, s tím plátnem :D. Popisky do laye zřejmě udělám jindy. Nemám nějak náladu, hlavně teď budu tvořit nový rubriky, aby to tu bylo přehlednější...uf. :D
Tak snad se vám Layout líbí. :))
© Nickelodeon-cz | 28. 6. 2012 - ? | náhled

>> Layout >> 4

21. června 2012 v 23:08 | Petruš
Mám tu opět další layout. :) Dělala jsem ho 2 hodiny a půl, ale zdá se mi nějaký obyčejný :D. No nevadí. Zaměřila jsem se spíš na seriál Victorious, protože na něj mám nejvíc zdrojů na fotky...:D Použila jsem 3 fotky z 2 Victoriiných photoshootů. :) Potom jsem na něj přidala fotku Ari z jejího nejnovějšího photoshootu. :) A nakonec jsem přidala Mirandu z iCarly, protože ta fotka mě fascinovala přírodou, která na ní byla, teď už ale není :D Jinak jsem ho konečně rozklikla, abyste se v tom víc vyznali. Jak říkám, moje spokojenost je tak okolo 85%. Dole je hodnocení. :)
:D Doufám, že se líbí Vám, protože Váš názor je důležitý. :D
©Nickelodeon-cz.blog.cz /Náhled
Jméno: Nickelodeon: DreamLayout
Body: 9/10
Známka: 1
Procenta: 85
Autor: Petruš (adminka :D)

>> Layout >> 3

9. června 2012 v 11:53 | Petruš
Takže jsem se rozhodla udělat nový layout, protože ten minulý se mi zdál už okoukaný a ta barva taky. :)
Takže mám tu nový zhodnocený layout č. 3. :) Doufám, že se vám líbí. :)
Jméno: Nickelodeon: Layout 3
Body: 9/10
Známka: 1
Procenta: 95

Nový vzhled

24. dubna 2012 v 13:57 | Petruš
Ahojky, tak je tu nový vzhled, který jsem dělala sama, ještě ho budu upravovat, dělala jsem to na rychlovku. :D Takhle vypadá:

Snad se vám líbí. :)
 
 

Reklama