Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Ostatní

Happy Birthday, Elizabeth Gillies

26. července 2012 v 17:57 | Petruš
PŘEDNASTAVENO!
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Dnes má narozeniny úžasná herečka a zpěvačka mého nejoblíbenějšího seriálu Victorious Elizabeth Gillies! Chci jí popřát všechno nejlepší, dnes slaví úžasných 20 let! Zprvu jsem pro ní chtěla udělat video, ale jelikož jsem neměla moc čas, tak jsem se na to vybodla. :) Možná příště...:) Co myslíte, jaký dárek by jí potěšil? :)

Wanna be Admin at the blog of graphics?

15. července 2012 v 20:55 | Petruš
Myslím, že název mluví za vše...
Chce být někdo admin a založit si se mnou blog o grafice nebo nevíte o nějakém blogu s grafikou, který by sháněl admina, nebo byl ochotný někoho pžijmout...? Já vím, nejsem zrovna nějaký kouzelník, ale chystám se stáhnout photoshop, což bude samozřejmě něco jinýho, než PhotoFiltre...A navíc mám super grafickou kámošku (Zoey), takže ta by mi pomohla. :)
Sice to byl nápad Thomase, ale teď ho založit nechce, tak to zkusím já :D
Kdybych ten blog zakládala já, chtěla bych abyste byli aktivní, alespoň 1 nebo 2 články za den. :)
Potom si taky nemusím vybrat...
Na pravidlech se potom případně domluvíme přes facebook nebo něco...:D
Nemusíte být extra grafici, jde jen o to, abyste uměli avatary, blendy a upravovat, colorizovat fotky, to je všechno...:) Budu ráda, když se někdo přihlásí...
Vaše Petruš :-*

Upoutávky >> Victorious: The Blonde Squad

30. června 2012 v 18:53 | Petruš
Už se objevují různé upoutávky neboli HootSuite Photos na dnešní epizodu Victorious The Blonde Squad. :) Tady je jich pár na zkouknutí :)

PNGčka :D

27. června 2012 v 16:12 | Petruš
Ronnie (ariana-grande.blog.cz) mě naučila, jak se dělaj PNGčka! :D No, ale mně se moc nepovedly, tak snad se v tom zlepšim :D

Soutěž u Affs

23. června 2012 v 21:24 | Petruš
Jedna moje affs Zoey pořádá na svém blogu 1. soutěž! A byla by ráda, kdyby se zapojilo, co nejvíce lidí! Proto bych byla ráda, kdyby někdo...kdo má čas, se zúčastnil. :))
Soutěž je tady na tomto odkazu:

Ariana Grande s bratrem a Liz Gillies na live chatu

18. června 2012 v 14:33 | Petruš
K sakru...:D
Už jsem to zase zmeškala :D
Ariana Grande (Cat-Victorious), její bratr Frankie a kamarádka Liz Gillies (Jade-Victorious) byli na live chatu z Twitteru. :) Je to strašně dlouhý, asi okolo hoďky a půl :/// Ale pokud někdo chce, můžete se podívat na začátek, Ari tam asi po dvou minutách zpívá :D

Diplomek od Bibuš♥

17. června 2012 v 11:58 | Petruš
Moc děkuju mé affí Bibuš (http://cestamymzivotem.blog.cz), že mi udělala tak krásný diplomek za bleskovku.
Vic mám moc ráda a ten plakátek se ti moc povedl. ♥ Tady je:
Díky :)

Live Chat Liz Gillies and Ari Grande

15. června 2012 v 19:57 | Petruš
Liz Gillies (Jade-Victorious) a Ari Grande (Cat-Victorious) byli včera na Live Chatu! Bohužel jsem je nestihla. :/ Každopádně, když kliknete na obrázek tak se vám ten chat objeví. :)) Snad je příště stihnu. :D♥

Victorious: Videos From Nature (?)

15. června 2012 v 16:03 | Petruš
Našla jsem nové video Victorious týmu, ale jako vůbec nevím, kde to byli. Je tam Matt, Leon, Avan. :D Na něco tam odpovídají...hm...zajímavé, ale mumlají, takže jím skoro nic nerozumím. :D :/ Jinak byli byste pro, abych zpátky vrátila POTM? :D

Trend: Ponnie

11. června 2012 v 7:00 | Petruš
Přednastaveno!
Fanoušci (opět) Victorious vytvořili na Twitteru trend s názvem: Ponnie. Ponnie je postava, kterou hraje Jennette McCurdy speciálně v epizodě Crazy Ponnie. Zrovna teď se na ten díl dívám a je super. :D Popíšu vám ho tu. :D Tady je ten trend. :D Jinak nevím, jestli s tím taky nesouvisí i ten trend Grande Chile. :D

Ariana Grande - Twitter (?)

7. června 2012 v 17:22 | Petruš
Na jedné stránce na FaceBooku jsem se dočetla, že Ari prý na Twitteru údajně přidávala nějaké reklamy na tabletky na hubnutí, tady je to z té stránky:
Víte o tom, že včera Ari asi hackli Twitter? :) Protože..v čase kdy ona spí :D Jí tam někdo přidal zprávu a úplně takovou, divnou. :D Někdo si tam udělal reklamu na nějaké tabletky na hubnutí či co to bylo :DD Samozřejmě Ari, když se přihlásila tak to hned vymazala :)

Jaký je váš názor? Myslíte si, že Ari někdo napadl Twitter nebo ne? :)

Shake It Up - Victorious Style

5. června 2012 v 8:25 | Petruš
-------PŘEDNASTAVENO!------
Našla jsem na YT krásné video. :D Je ze seriálu Na Parket a Victorious. Zkombinovali úvodní znělku Na Parket s úvodním popisem (nebo nevím, jak se tomu teď řiká :D, prostě jak tam jsou ty herci a pod nimi, kdo je hraje :D) a vznikl z toho docela hezký mix. :D Nevím, jak vám, ale mně se to líbí, ale asi už jsem si zvykla, že to patří ke svému vlastnímu seriálu, takže bych to neměnila. :D Ale určitě to stojí za zhlédnutí. :)

Projekt: Happy Birthday, Ariana Grande (podrobnosti)

2. června 2012 v 22:12 | Petruš
Chtěla bych vás informovat, jak to jde dál s projektem: Happy Birthday, Ariana Grande. Chodí mi od vás úžasné výtvory, ale bohužel málo. :( A aby jich bylo víc, rozhodla jsem se projekt propojit s blogem: ariana-grande a uspořádat k němu párty! Pokud se chceš zúčastnit projektu, klikni ZDE. Pokud jste nic neposlali a nic nepošlete, stále se můžete zúčastnit párty. Pokud máš pro mě nějakou zprávu, kterou mi chceš napsat k projektu nebo výtvor, nebo návrh k párty napiš mí na e-mail: nickelodeon-blog@seznam.cz Potom tady zveřejním vaše výtvory. :) (Pokud to nevadí) :D
PÁRTY
Na párty budou probíhat úžasné soutěže, za které samozřejmě budou ceny! Informace najdete na pozvánce.
Kontakty na mě, na které se můžete zeptat ohledně projektu:
Oběhnu s tím všechny affs, protože bych byla velmi ráda, kdyby se vás zúčastnilo, co nejvíc. Jinak všem, co se zúčastnili a něco poslali moc děkuju! :) Vážím si toho. :)*
UPOZORNĚNÍ: PÁRTY BUDE PROBÍHAT POUZE NA TOMTO BLOGU A NA BLOGU O ARI (VÝŠE UVEDENÉM)! NIKOLIV NA BLOGU: VICTORIA-AND-ARIANA-DAILY! NA KAŽDÉM Z BLOGŮ BUDE JINÝ PROGRAM!!
Petruš

*AriFakty*

31. května 2012 v 17:05 | Petruš
Jelikož nejsou žádné novinky, tak jsem se rozhodla napsat sem Fakty o různých hercích a zpěvácích z Nicku. :D Začnu Arianou Grande, protože jí mám nejradši. Pokud chcete fakty o nějakých vašich oblíbencích, tak mi napište. :)
*AriFakty*
-Její oblíbené slovo je Bubble. Prý to slovo zní směšně. (Bubble znemená v překladu bubliny)
-Miluje hlas Demi Lovato, Nicki Minaj a Bruna Marse
-Nejvíc ze všeho má ráda své kamarády, rodinu a fanoušky
-Je citlivá.
-Ariana začala hrát ve 13 letech (Role Annie)
Fotka: *AriFakty* -Její oblíbené slovo je Bubble. Prý to slovo zní směšně. (Bubble znemená v překladu bubliny) -Miluje hlas Demi Lovato, Nicki Minaj a Bruna Marse -Nejvíc ze všeho má ráda své kamarády, rodinu a fanoušky -Je citlivá. -Ariana začala hrát ve 13 letech (Role Annie) Další zítra...*Petruš* :))

Live Chat s Frankiem a Arianou Grande

29. května 2012 v 14:47 | Petruš
Tak jsem konečně našla video s Live Chatem, ve kterém byli v sobotu Ari a její bratr Frankie. :) Ari je tam od 20:50 do konce. Jenže to nejde vložit :(( Tak klikněte na obrázek a zobrazí se vám chat. :D Už tam ale nepište, protože už na live chatu nejsou. :)

Projekt: Arianiny narozeniny!

27. května 2012 v 18:32 | Petruš

Ahojky, společně s mým 2. blogem victoria-and-arina-daily rozjíždím projekt, aby fanoušci Ariany Grande mohli Ari popřát k narozeninám, které bude slavit 26.6.! Nechce se mi to psát znova, takže tady je to zkopírované z blogu victoria-and-ariana-daily. :)
Napadlo mě, že byste jí mohli popřát, nebo napsat nějaký vzkaz, můžete i vytvořit nějaký plakátek nebo přáníčko pomocí různých programů, to je mi jedno. Pokud to půjde, budu jí s tím otravovat na Twitteru, na e-mailu nebo na Facebooku. :DD Pak bychom se domluvili, kdy jí s tím budeme bombardovat na Twitteru. Ze všech vašich příspěvků uděláme s Ví Ks video, které budeme Ari posílat.
Takže pokud máte zájem, napište mi do komentářů:
1. Jméno nebo přezdívka
2. Blog nebo twitter (když nemáš, tak nevadí)
3. Zpráva pro Ari (nebo mi napište na e-mail: nickelodeon-blog@seznam.cz, nějaký dokument či soubor)
Musí se zúčastnit alespoň 6 lidí, abych projekt rozjela. :)
Beru maximálně 25 vzkazů. :) Budu ráda, když se zúčastníte. :-))
SVÉ VÝTVORY POSÍLEJTE DO 12. 6.! KDYŽ NESTIHNETE BUDETE MÍT JEŠTĚ ŠANCI DO 15. 6.!!
Tak snad to vyjde :D.
Byla bych ráda, kdyby jste tento článek dali i na svůj blog! :)

Nick Stars| Print Whatever With Theme

27. května 2012 v 11:19 | Petruš
Na Nick.com se objevila nová "hra". V podstatě je to takové plánování. Vyberete si mezi kalendářem, kartou nebo plakátkem! Je to úžasný! Dáte tam svojí fotku, pak vaší oblíbené celebrity a máte z toho kalendář s vybraným měsícem, nebo kartu(děkovnou, gratulační apod.) nebo plakátek vás a vaší oblíbené hvězdy! Kdo z vás má čas, tak doporučuju si to vyzkoušet. ;)) :D

Hlasujte pro vaše oblíbence

26. května 2012 v 15:53 | Petruš
Big Time Rush's Kendall Schmidt Victoria Justice Miranda Cosgrove Drake Bell
Hlasujte pro vaše oblíbence. V hlasování jsou: Big Time Rush, Ariana Grande, Miranda Cosgrove, Victoria Justice, Drake Bell, Jennette McCurdy. Hlasovat můžete ZDE. :-))
Už se těším na výsledky, kdo z nich postoupí. :-)) Zatím vyhrává Arianka. :D :DDD

Anketa: Jade & Beck nebo Tori & Beck??

24. května 2012 v 16:52 | Petruš
Victorious (17).png
Tak jsem udělala další anketu! :D Tentokrát, jestli si myslíte, že se k sobě víc hodí Beck a Jade nebo Beck a Tori. Neboli Bori (Beck a Tori) a Bade (Beck a Jade). Pro mě, je to teda pěkně těžké rozhodnutí. :D Ale asi dám hlásek Jade a Beckovi, protože už jsem na ně zvyklá. :-)) Vážně jsem moc zvědavá na výsledky.
Jinak pro ty, kteří by nevěděli:
Jade West = Elizabeth Gillies
Beck Oliver = Avan Jogia
Tori Vega = Victoria Justice
==> Victorious
Takže...
Bori (Beck a Tori) nebo Bade (Beck a Jade)
Bnori kiss.png Jade-Dumps-Beck-1.jpg

Anketa: Cat vs. Tori výsledky

24. května 2012 v 14:51 | Petruš
Ahojky, určitě si pamatujete na anketu Cat vs. Tori. Docela jste mě překvapili! :) Myslela jsem, že vyhraje Tori, ale valná většina z vás hlasovala pro Cat. Upřímně mám ráda obě, ale taky mám radši Cat. :D Cat Tori porazila s 10 hlasy, zatímco Tori měla 2. A tady je pár animací a fotek s Cat. :)
[IMG]
[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG][IMG]
[IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
[IMG][IMG]

Test iCarly iQ

23. května 2012 v 20:53 | Petruš
Chcete si někdo zkusit test iQ podle iCarly? :D Já si ho teda zkusim, ale nejdřív si to musm přeložit. :D Kdyby to chtěl někdo přeložit (normálně bych to přeložila hned, ale je to docela lehké-teda co jsem zatím viděla, takže jsem to teď nepřeložila), tak zase napište do komentů. :-) Tak jsem zvědavá, jestli si jí vyzkoušíte. :D Tady je:

Nickelodeonské studio

20. května 2012 v 20:52 | Petruš
Chcete vidět, jak vypadá Nickelodeonské studio? :-) Tak dejte na www.maps.google.cz do hledáčku: "Nickelodeon Animation Studios, West Olive Avenue, Burbank, Los Angeles, CA, United States" a panáčka přemisťte pomocí myši na A. Je to zážitek (Teda aspoň pro mě :DDDDDDD). Tady malá fotečka, která se mi povedla vyhrabat :D:
<---Vchod :D

Cat vs. Tori

19. května 2012 v 21:42 | Petruš
Ahojky, tak jsem se rozhodla, že udělám další duel. :) Je i v menu a pod tímto článkem (když kliknete na nadpis).
Tentokrát mezi Cat a Tori z Victorious. Jestli je budete hodnotit, podle toho, která se vám zdá, že líp hraje, nebo která je vám zdá sympatičtější, která líp zpívá, podle vzhledu, je mi to jedno, jak to budete brát, jen se nějak rozhodněte. :DD Takže hlasujte, hlasujte, jsem zvědavá na výsledky. :)
Cat Valentine (Ariana Grande) Tori Vega (Victoria Justice)
Cat-valentine-mobile-wallpaper.jpg

Show iCarly nebyla obnovena pro další období :(

18. května 2012 v 20:58 | Petruš
Vážení...
Moc nerada vám to sděluju. Vím, že jednou říkám, že iCarly skončí, jednou ne, a teď zase že jo. Ale tentokrát to vypadá, že je to definitvní. Výkonný producent a zároveň i scénárista iCarly Dan Schneider prozradil TVGuide toto:

"Všichni v iCarly byli jako rodina po dobu 5 let. Když jsme natáčeli poslední scénu bylo nám hodně do pláče, já vím. Ale také vím, že v televizi nechcete pořád to samé. Chci jít pryč způsobem, že jsme-na středním (po)všimnutí. Doufám, že iCarly bude ve vašich vzpomínkách, jako opravdu zábavná televizní show, která dokázala vyvolat v lidech ve všech věkových kategoriích smích, úsměv a hlavně to, cítit se dobře. iCarly fanouškům bych řekl: Děkuji milionkrát za lásku, podporu a vášeň pro iCarly. Jsou to právě fanoušci, kdo dokázal z iCarly udělat takový hit a pozvali nás do svých domovů na každý den, abychom vás pobavili. Jak mám poděkovat těm miliónům, miliardám lidem po celém světě, kteří nás každý den sledovali? Je to úžasné. Každý z iCarly by si zasloužil velké medvědí objetí!!!"

Ani nevíte, jak je mi to líto, ale jak říkám, iCarly se u nás bude vysílat (To zaručuju!) do poloviny roku 2013 a pak se uvidí...

iCarly: Zajímavost

17. května 2012 v 22:19 | Petruš
-----------------------------------TENTO ČLÁNEK JE ZKOPÍROVANÝ-----------------------------------
Mám k tomu ještě pár slov :D : Abych řekla pravdu, myslela jsem, že má míň, ale tohle mi skoro vyrazilo dech! Hrozně jí to závidim, musí bejt strašně bohatá!! :D
ZAJÍMAVOST: Miranda Crosgove má za jednu epizodu 180 tisíc dolarů to je 3 240 000 korun českých. Tudíž za zatím odvysílané epizody (99) dostala 17 820 000 dolarů, což je 320 760 000 korun českých!!!
Zdroj: Facebook stránka: iCarly CZ/SK
 
 

Reklama