Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Novinky

Jennette Behind the Scene on Victorious

7. června 2012 v 16:30 | Petruš
Objevilo se úžasné video, které je o tom dílu Victorious: Crazy Ponnie. Jsou tam záběry z natáčení a taky tam říkají o čem to bude. Úžasný. :D :)♥ Už se těšim. :)

Behind The Scenes Of Make It In America

7. června 2012 v 7:53 | Petruš
Objevilo se náádherné video, ve kterém jsou scény z natáčení klipu Make It In America. Video nahrála na YouTube sama Victoria a potom tam i krátce mluví. Je to velice zajímavé video, ve kterém se dozvíte spoustu zajímavých věcí, jak se klip natáčí. Doporučuju zkouknout.
A Ari s Vic tam vypadají úžasně. ♥♥♥:)

Victorious - Crazy Ponnie: Promo

6. června 2012 v 7:53 | Petruš
----------------PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK!----------------
Objevilo se promo k Victorious epizodě Crazy Ponnie. Už se moc těším, vypadá to zajímavě. :)) Jenn bude vystupovat ve Victorious a taky v dalším (zatím u nás není) seriálu Bucket & Skinner.

iCarly - nová 100. epizoda iBattle Chip

5. června 2012 v 17:53 | Petruš
A ještě další nová epizoda, tentokrát iCarly, bude také 9. června a bude ještě před dílem Victorious s Jennette. :) Já zíram, jak se to na ty moje narozky seběhlo. :DD Epizoda s názvem iBattle Chip bude již 100.! Tak to bude určitě překvapení. :D
Tady upoutávka. :D

Victorious - Epizoda s Jennette McCurdy

5. června 2012 v 17:47 | Petruš
Jupíí. :D Konečně jsme se dočkali. V sobotu 9. června se na americkém Nicku bude vysílat speciální epizoda s Jennette McCurdy (neboli Sam z iCarly). Bude v seriálu vystupovat jako zvláštní dívka Ponnie. Já už se tak těšim!! :D Pak sem dám videa. :))

Victoria Justice - Mtv Music Awards: Interview s Clevver Tv

4. června 2012 v 20:33 | Petruš
Našla jsem úžasné video od clevvet Tv. Je to interview s Victorií. Bohužel se mi to nevešlo do tamtoho článku, tak to sem dávám teď a takhle. :D Vic tam vypadá NÁDHERNĚ. :D Moc se mi líbí ten její účes. Bohužel teď nemám moc času na to, abych vám řekla o čem tam mluví. Jen jsem to tak v rychlosti zkoukla. :)) Ale video je moc pěkné. :))

Victoria Justice a Kendall Schmidt: MTV Movie Awards

4. června 2012 v 20:21 | Petruš
Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.
Victoria Justice (Tori-Victorious) a Kendall Schmidt (Kendall-Big Time Rush) byli na MTV Movie Awards. Objevili se naprosto úchvatné fotky. Vic má nádherné šaty a účes.
Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.
Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.
Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.Victoria Justice Actress Victoria Justice arrives at the 2012 MTV Movie Awards held at Gibson Amphitheatre on June 3, 2012 in Universal City, California.

Victorious budou vystupovat v Orlandu

3. června 2012 v 12:25 | Petruš
Tým Victorious se 9. června 2012 (na moje narozky) :D chystá do Orlanda! A k nám přijet nemůžou? :D To je nespravedlnost. :D Určitě tam budou zpívat písničky z nového alba. :)

Emma Stone bude hrát v iCarly-- EXKLUZIVNĚ

3. června 2012 v 11:15 | Petruš
icarly-emma-stone
iCarly se chystá ke konci, avšak slavný seriál se chystá natočit epizodu s Emmou Stonovou. Děj epizody se bude odehrávat trošku jinak než u ostatních hostů iCarly (př.: Michelle Obama, One Direction, Jim Parsons...).
Carly a přátelé se pokusí najít nějaké Spencerovo dospělé kamarády. Na jejich hledání se však obejví velká fanynka iCarly, právě Emma Stone. :)

Fanynka se setkala s iCarly týmem

2. června 2012 v 17:41 | Petruš
iCarly pozvali jednu super fanynku na scénu 1. června 2012, aby se podívala na speciální epizodu. Jaké štěstí má ta fanynka! :D
Tak teď vám opravdu nezaručím, zda se nějaká speciální epizoda natáčela nebo ne, jelikož poslední epizoda, která bude odvysílaná, bude iBattle Chip a to by měla být 100. epizoda. Takže opravdu nevím, jestli to bude ona či jiná. :) Každopádně u iCarly byla nějaká fanynka a Dan Schneider sdílel fotky z natáčení:

Osobní video Matta Bennetta

1. června 2012 v 19:05 | Petruš
Matt Bennett neboli Robbie z Victorious přidal nové video, na kterém jsou všechny momenty Victorious z května. Jsou tam i záběry z nového klipu Make It In America. Dokonce je tam i Jennette McCurdy z natáčení Victorious. A taky záběry z KCA. Úžasné video, stojí za to se kouknout. :)
Dodal k tomu i osobní fotku, je tady:

Victorious 2.0 Soundtrack - Zadní obal

1. června 2012 v 15:19 | Petruš
Tak konečně zveřejnili obálku nového CD Victorious. Snad to bude dostupné u nás.
Vypadá to skvěle :D

Leon Thomas III.: Nové Album

31. května 2012 v 18:27 | Petruš
Leon Thomas III. (Victorious) vydává své nové album. Zde je cover fotka Alba. :) Album se bude jmenovat Metro Hearts.

Big Time Rush natáčejí nový klip k nové písničce

31. května 2012 v 18:22 | Petruš
Tak a je tu další skvělá "zastaralá" novinka. :D Popová skupina Big Time Rush natáčí nový klip (nikoliv seriál :D) na Maui (Hawaj). Song se bude jmenovat Windows Dowm. Tak co, těšíte se? :D
Tady je pár fotek. :)

Victorious: Upoutávka na díl: Crazy Ponnie s Jen McCurdy

29. května 2012 v 19:54 | Petruš
A mám tu konečně hlavní novinku Victorious. K novému dílu Crazy Ponnie, ve kterém bude hrát Jennette McCurdy se objevila upoutávka. Je tam nějaká holka, která je podobná divné Noře z iCarly (byla v dílu iPsycho a iStill Psycho-uvěznila iCarly), možná je to i ona, a pod tím je napsáno, že tam brzo bude Jenny (já takhle říkám Jennette :D). Tak tady je náhled:

Lunch with Noah Munck's Family & Nathan's Fake Mustache

29. května 2012 v 19:47 | Petruš
Noah Munck neboli Gibby z iCarly poobědval se svou rodinou a fotku vyvěsil na twitter. :) Moc hezká fotka a je tam i jeho malý bráška, který také hrál v iCarly.
A pak jsem ještě našla fotku od Nathana neboli Freddieho, který byl s kamarádem na nějakém zápase a oba na sobě měli knírek :D Fotku sdílel na Twitteru.

Ariana zpívala v 11 letech: Reflection

28. května 2012 v 18:12 | Petruš
Našla jsem video, kde Ari zpívá, bylo jí 11. :)) Ta fotka vypadá hezky, ale víc jí to sluší teď. :DD

Ariana and Frankie Grande - Setkali se s Transformers věcičkama :D

27. května 2012 v 17:53 | Petruš
Ariana Grande a její bratr Frankie Grande se setkali s Transformers předmětama. :D (Pardon za nespisovnost, předměty mi zní divně :D) A na Twitter vyvěsili fotky z jejich báječné výpravy :D. Nic proti Frankiemu, ale Ari tam vypadá 100krát líp, než on :D.

Jennette McCurdy jako host ve Victorious

27. května 2012 v 11:04 | Petruš
Jennette MCurdy neboli seriálová hvězda Sam z populární show iCarly bude hostovat v seriálu Victorious! Výkonný producent a scénárista Victorious a iCarly napsal na twitter toto:
Právě tu končí epizoda @Victorious, ve které bude hostovat hvězda @JennetteMcCurdy! OMG, tohle je jedna z nejlepších epizod, vůbec :) :)

P.S.: Tak kdo z vás se těší? Já teda hodně. :-) Jenn by tam měla hrát dívku jménem Ponnie. :D Epizoda by se u nás měla odvysílat až se 3. sérií. Tuším, že se epizoda nenatáčela tento týden, jelikož už jsem o tom slyšela asi před měsícem. (Nechci vám tu psát nepravdivé informace, že se to vysílá, nebo vysílalo, ale dala jsem to sem, abyste o tom věděli, kdyby to přišlo v nějakém speciálu na český Nick.)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Nickelodeon stars - Článek v českém Popcornu

26. května 2012 v 23:40 | Petruš
Tak dnes jsem se konečně donutila k tomu, abych si přečetla časopis Popcorn. Tak jsem si tam četla o Belle a Zendaye ze seriálu Na Parket a tam dole byl článeček o Vic, Ari, Avanovi a Jenn. Pokud si najdu čas, tak to oskenuju, ale domnívám se, že si na to čas najít nedokážu, protože tohle je naprosto testovej tejden ve škole :D. No nic, každopádně to není všechno. Když jsem si pak četla o domácích mazlíčcích různých celebrit, byl tam další článeček s Victorií a o jejím "vysněném" pejskovi.
A u horoskopů je Carlos z BTR a Mir Cosgrove. (jako příklady)
Tak snad jsem vám to popsala a kdyžtak si to koupíte. :D

Frankie Grande and Ariana Grande On Live Chat Now

26. května 2012 v 22:23 | Petruš
Frankie (Ariin bratr) a Ari jsou na chatu, právě teď!
Samozřejmě tam dělají zase vtípky. :DD A Ari má hezké tričko s Nicki Minaj. Chat je jen pro ty, kteří mají twitter! Tak doufám, že ho většinou máte. :)
Kliknutím na obrázek se dostanete do Chatu.

Nová epizoda True Jacksonové v America

26. května 2012 v 17:27 | Petruš
V Americe bude vysílána nová epizoda True Jacksonové. Bude se jmenovat Mystery In Peru. Teda doufám, že to tak bude, protože z překladu to bylo velmi nejasné. Ale zřejmě bude i poslední.

26. 5. (dnes) Victoria Justice na Live Chatu

26. května 2012 v 17:12 | Petruš
Skvělá zpráva pro fanoušky Victorie Justice. Dnes bude na chatu od 21:00! (už je to přepočtené, musíte si k tomu ale připočítat +-3minuty). Jé, já už si tu střádám, na co všechno se jí zeptam. :D Takže kdo je Victoriin velký fanoušek, tak máte do 21:00 čas. Chat bude probíhat ZDE(když klikneš, dostaneš se tak na Live chat)!

Rozhovor s Mirandou Cosgrove

26. května 2012 v 15:34 | Petruš
Miranda byla v nějaké show Late Night (snad to nějaká show je) :D a tam mluvila s Jimmym Fallonem o epizodě iCarly. Je to ale takové krátké, a vysílané v rámci clevvertv. Celý rozhovor na YT není :((. Jinak Mir to moc slušelo. Ty vlasy a šaty jsou krásné.

iCarly: An iCarly Word Jumble: A Safety Message

26. května 2012 v 15:27 | Petruš
Na iCarly.com je nové video s T-Boem, Freddiem, Sam a Spencerem. Nejdřív tam stříhají houbičky a pak tam mluví po jednom slově. :DD No, trošku blbinka, ale musíme se přeci zasmát. :D :DD
 
 

Reklama