Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Novinky

New Music: Keke Pamer - We Are (Ice Age -Theme Song)

15. července 2012 v 20:16 | Petruš
Omlouvám se, že jsem celý den nic nepřidala, ale nestihla jsem to. :/ Ale objevilo se strašně novinek, tak já je jdu přidat. :)) Jako 1. novinku tu mám přezpívanou písničku We Are od Keke Palmer, která je prý jako znělka filmu "Doba Ledová". :)
Je to moc hezká písnička a od Keke je ještě hezčí :)) :D

>> 1 video

Figure It Out - Sneak Peak

15. července 2012 v 1:57 | Petruš
Objevil se Sneak Peak/ukázka na Figure It Out. Vypadá to, že si to užívají, ale...ten sliz..:P :)
Je tam Matt Bennett (Robbie, Victorious), Daniella Monet (Trina, Victorious) a myslím, že i Halston Sage (How To Rock). :)
Podívejte se sami.

iCarly: Parody - iFarty

14. července 2012 v 14:13 | Petruš
Objevila se parodie na seriál iCarly. :D Parodii nazvali iFarty.
Je to strašně legrační..:D Sice se mi teda moc nelíbí, že zesměšňují herce, ale jsem si jistá, že vás to rozesměje.

Liz Gillies & Max Schneider: “Somewhere Only We Know” Cover

14. července 2012 v 14:02 | Petruš
Elizabeth Gillies (Jade, Victorious) a Max Schneider (How To Rock) spolu nazpívali novou písničku i s klipem! Ta písnička je naprosto nádherná. ♥ Určitě si jí poslechněte. :)

Miranda Cosgrove Performing A Concert In Orlando, Florida On July 14, 2012

14. července 2012 v 13:35 | Petruš
Miranda Headshot wlogo
Herečka a zpěvačka seriálu iCarly bude mít dnes koncert v Orlandu na Floridě, stejně jako ho měl tým Victorious. :)) Škoda, že nejezdí také k nám....:(
Na Twitter napsala toto:
"Jsem na cestě zpět do Orlanda! Je to super, těším se na můj koncert v Universal v sobotu! Nemůžu čekat! :)"

Těším se, až se objeví fotky :)

Daniella Monet: Daniella & Janessa: Our First Video

7. července 2012 v 1:44 | Petruš
Moc jsem nepochopila pointu tohoto videa, ale stejně ho přidám. Ve videu je Daniella Monet (Trina, Victorious) ještě s nějakou dívkou, která se jmenuje Janessa. A proč sem píšu, že jsem nepochopila pointu? Protože se ve videu jenom s fanoušky pozdraví, pak si tam jenom něco šeptají a pak řeknou fanouškům pozdrav. :D Možná trošku tuším, protože v názvu článku bylo napsáno, že je to jejich 1. společné video, ale mohli ho trošku prodloužit. :D>> 1 video

Ariana Grande: Talking Your Tech Interview

4. července 2012 v 18:20 | Petruš
Ariana poskytla rozhovor, ve kterém mluví o všem možném, o Victorious a také o songu Rolling In The Deep. :)
Rozhovor:

Miranda Cosgrove: Grand Opening of Despicable Me Minion Mayhem At Universal Orlando - Interview

3. července 2012 v 15:22 | Petruš
Všichni určitě znáte známý film Já Padouch/Despicable Me. Ale možná, že jste netušili, že v původním americkém znění dabovala jednu z holčiček Nickelodeon star Miranda Cosgrove (Carly, iCarly). Jelikož se natáčí již 2. díl tohoto filmu, u kterého Miranda nemůže chybět konal se Grand Opening filmu. Grand Opening je zřejmě něco jako seznámení s filmem. :) Miranda poskytla malý rozhovor, který naleznete ve videu. :) Objevily se i fotky, takže ty přidám za chvíli. :) Mir tam s těmi malými holčičkami vypadá roztomile :D

Matt Bennett's Experiences From Month June 2012

3. července 2012 v 12:09 | Petruš
Seriálový Robbie neboli herec Matt Bennett natočil video, na kterém jsou zážitky celého června, jsou tam skoro všichni z Victorious. Jsou tam také zachycené scény z koncertu v Orlandu. A pak se tam Avan (Beck) potácí, jako kdyby byl 'nalitej!' :D Je tam záběr i na taková malá morčátka. :DD Ňůů. :D
Video je doprovázeno bláznivě hezkou písničkou, takže se na to určitě koukněte. :))

Nathan Kress možná opouští Nickelodeon

2. července 2012 v 18:03 | Petruš
Herec Nathan Kress (Freddie, iCarly) opouští Nickelodeon..:(( Musím se přiznat, že když jsem si tu zprávu četla, bylo mi tak jaksi smutno...
Tuto smutnou zprávu sdílel Nathan na Twitteru, kde napsal:
"Není to ještě potvrzeno, ale toto je zřejmě můj poslední Nickelodeon Promoshoot. Je to tak neskutečný..."
Zřejmě se tak stalo, protože seriál iCarly skončil a Nathan spolu s ním...
"Je možné, že se Nathan připojí k novému seriálu Jennette McCurdy a Noaha Muncka, ale i to se dá vyloučit..."
Nathan Kress

Victoria Justice Fashion Flashback >> Video

2. července 2012 v 12:45 | Petruš
Victoria Justice (Tori, Victorious) byla na rozhovoru Clevver Tv a prozradila jim něco o módě. Zmínila se také, o tom, jak se oblékala v seriálu Victorious. Je to zajímavé, určitě se na to podívejte :))

[source: Youtube.com]

Victoria Justice looks to create her own sound

1. července 2012 v 14:00 | Petruš
NEW YORK (AP) - Victoria Justice nedávno produkovala soundtrack pro její hit z Nickelodeon seriálu "Victorious", ale také rozvíjí své sólové album!
"Chci psát hudbu, která se chystá oslovit všechny," řekla Victoria v nedávném rozhovoru. "Co se týče produkce, nemyslím si, že jsem našla něco pro psaní, ale ... já chci pracovat s producenty, kteří jsou jedineční a mají jiný druh hudby."
Devatenáctiletá zpěvačka Victoria Justice, říká, že si není až tak jistá, jestli se její vlastní album vydá, ale je hrdá na "Victorious 2.0" - Druhý soundtrack k seriálu Victorious - který debutoval na 18. místě na Billboard Charts v tomto měsíci. Victoria jako spoluautorka některých skladeb, které zazpívala se svými kolegy a zároveň přáteli říká, že udělala všechno proto, aby album vyšlo, také řekla, že dělat hudbu pro show pomáhá, aby se v životě uplatnila jako úspěšná zpěvačka.
V současné době pracuje na třetí sezóně seriálu "Victorious". Řekla, že i navzdory show, je soundtrack pro všechny věkové kategorie!!!
"To prostě není jen pro děti, jak si někteří myslí. Mnoho textů jsou vlastně chytré a sofistikované (propracované)," přiznala.
Producent prohlásil: "Její hudební vlivy sahají od Britney Spears k Carole King.
Victoria měla od začátku celého natáčení pouze šest dní volno, a její kalendář se zaplní ještě více. Až začne turné 2. srpna v Costa Mesa v Kalifornii do 14. září v Allegan, její kalendář se zaplní ještě víc.
"Chci odstup mezi písněmi z 'Victorious', a mezi písněmi Victorie Justice."
Victoria bude ve filmu spolu s Chelsea Handler a Johnnym Knowvillem ve "Fun Size," od režisérů "Gossip Girl" a "The O.C." - Joshem Schwartzem.
Ve filmu Fun Size postava Victorie doufá, že se dostane na vysokou školu "New York Univeristy", ale ve skutečnosti se prý na žádnou yvsokou školu prozatím nechystá.
"S hudbou jsem tak zaneprázdněná," řekla.
"Abych byla upřímná, nemám vůbec čas," říká. "Nemám vůbec čas myslet na univerzitu. Spíš uvažuji o tom, že bych si mohla dát nějaké vysokoškolské online kurzy, v předmětech, které mě zajímají, jako je angličtina a psychologie."
© nickelodeon-cz.blog.cz
Tento článek jsem sama přeložila! Prosím nekopírujte tento obsah, a nebo jen s funkčním zdrojem!!

How to Rock "How to Rock a Love Song"

30. června 2012 v 14:23 | Petruš
Tento víkend se bude na americkém Nicku (zase :D) vysílat nová epizoda seriálu How To Rock, který u nás tedy ještě není, ale brzo by měl být. Epizoda se bude vysílat hned po nové epizodě Victorious, čili dnes! :D
Epizoda by se měla jmenovat How to Rock a Love Song. Našla jsem sneak peak/ukázku, takže si jí určitě pusťte, je to vtipný :D.

Nathalia Ramos: Fathers Day with the Family

29. června 2012 v 10:58 | Petruš
Nathalia Ramos (Záhada Anubisova Domu) se vydala na "procházku" s tatínkem a rodinou.
Objevilo se pár fotek, takže tady jsou:
nathalia ramos fathers day 01nathalia ramos fathers day 02nathalia ramos fathers day 03nathalia ramos fathers day 05
nathalia ramos fathers day 04

Victorious » Sneak Peak » The Blonde Squad

29. června 2012 v 10:44 | Petruš
Objevil se sneak peak neboli upoutávka na díl Victoruíous The Blonde Squad. :) Je to hezký :D

Nickelodeon Movie uvádí...Fun Size

28. června 2012 v 20:25 | Petruš
Nickelodeon Movie uvádí nový film s názvem Fun Size! Mezi Nickelodeonskými postavami se v něm objeví pouze Victoria Justice (Tori, Victorious). Film se bude odehrávat v období Halloweenu na párty. Už se na ten film děsně těším. Mám tu pro vás i promo, určitě se podívejte. :) Film bude mít premiéru v USA v říjnu roku 2012. :)

Victoria talks about Katy Perry

28. června 2012 v 14:39 | Petruš
Jak už jsem psala, Victoria Justice (Tori, Victorious) se zúčastnila slavnosti na počest nového filmu Katy Perry "Part Of Me". Objevilo se krásné video. Je na něm převážně Katy Perry, zpívá tam FireWork, a mezitím tam různé hvězdy povídají o Katy. Mezi těmi hvězdami se objevila nejen Victoria, ale i Carly Rae Jepsen, Selena Gomez a Justin Bieber. :) Doporučuju se na to video podívat. :)

Victoria greets fans at Katy Perry Part Of Me Premiere

28. června 2012 v 14:33 | Petruš
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Včera měl v Americe premiéru film Katy Perry Part Of Me a Victoria tam nemohla chybět. :) Objevily se i fotky, ale jelikož je jich strašně moc, tak jsem je sem nedávala. :) Objevilo se ale video, kde Victoria pozdravuje fanoušky. :)

♥ Would you ask a guy out? ♥

28. června 2012 v 13:51 | Petruš
Herečka Daniella Monet (Trina, Victorious) byla v nějaké show a odpovídala na různé otázky. Objevilo se i velmi kvalitní video s anglickými titulkami, zase kdyby někdo nepostřehl. :)

Úžasné video z iCarly.com

28. června 2012 v 13:36 | Petruš
Z tohoto videa nemůžu :DDDDD Video se objevilo na oficiálnívh stránkách pořadu iCarly (iCarly.com) a vystupuje v něm Freddie, Sam a Cat z Victorious (Ariana Grande)! :D Cat je tam jako miminko a oni jí koupají ve vaničce. :D Jako koťátko. :DDD No, určitě se na to podívejte. :D Je to s anglickýma titulkama, i když to anglický je, ale ten kdo třeba nezachtí slova, tak tomu to pomůže. :)

Victorious: “The Blonde Squad” Promo

25. června 2012 v 5:57 | Petruš
Na americkém Nicku se příští víkend bude vysílat nová epizoda Victorious s názvem The Blond Squad. :) Sice ještě nevím, o co tam půjde, ale Tori (Victoria Justice), Cat (Ariana Grande) a Jade (Elizabeth Gillies) budou blondýnky s banánama! :D Už se těším!
Objevilo se promo, takže zde: :D

Victoria Justice: Behind the Scenes of the Bruno Mars Medley

24. června 2012 v 12:38 | Petruš
Dneska tu zase budu až později :D
Ale objevily se nová videa, na kterých je Max Schneider (How To Rock) a Victoria Justice (Tori, Victorious).
Zpívají ta tkzv. "směs" některých písniček od Bruna Marse. Jsou k tomu 2 videa, nejdřív "Behind The Scenes - Před scénou" a pak už to video. :D
Myslíte, že se Vic Max líbí? :D Mně se teda moc nelíbí, ale nevim...no..:D necháme se překvapit. :)

Behind The Scenes
Bruno Mars Medley - Victoria Justice & Max Schneider

Drake Bell se zúčastní finále natáčení "iCarly"

23. června 2012 v 21:56 | Petruš
Není to ještě potvrzeno, ale ve finálové epizodě iCarly by mělo vystoupit několik celebrit. Všude se dohadují, kdo jen to může být, a mezi dalšími dohady :D se objevilo jméno herce a zpěváka Drakea Bella. Tak jsem zvědavá, jestli tam bude nebo ne. :D Co myslíte? :D

Spongebob má svůj časopis :D

23. června 2012 v 1:17 | Petruš
Tak nevím...možná na Spongeboba někdo koukáte, někdo vůbec, já jsem tak něco mezi. :DDD
Každopádně nakladatelství Egmont, které vydává i časopis Kačer Donald (:DDDD) se rozhodlo udělat časopis i ke Spongebobovi. (:DDD) Časopis stojí 59 Kč a 27. 6. by měl vyjít 2. díl. V každém časopisu se dá naleznout nějaký dárek. :D
Tady jsou 2 fotky, které se mi povedlo najít. :D 1. fotka je přímo z českého vydání, a ta 2. je z německého vydání...my máme hezčí :DDD Mohli by udělat časák k Victorious a iCarly :D

Big Time Rush: Big Time Monday

20. června 2012 v 20:42 | Petruš
Big Time Rush budou mít na americkém Nicku novou epizodu s názvem Big Time Monday. :) Už se těším, až to bude u nás!! :D Jinak už mi to konečně jde na rychlejším noteboku :DD Našla jsem promo k epizodě. :) Carlose asi unesou! Wow! Chudák :D :(
 
 

Reklama