Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Nové díly

Victorious: Preview of Scene

17. července 2012 v 19:19 | Petruš
Objevily se dvě nové ukázky na nový díl seriálu Victorious...
Tady je Cat sladká...

Big Time Double Date // Sneak Peak

7. července 2012 v 2:13 | Petruš
Objevila jsem sneak peak/ukázku na nový díl seriálu Big Time Rush. :) Na videu je Carlos a Katte a špehují tam hosty v restauraci. :D No, je to celkem zábavné, těším se, až to bude u nás. :)
Jinak čekejte nový layout...jaké celebrity do něj mám dát? :)


Život mezi kluky - Víkendový maraton

5. července 2012 v 17:34 | Petruš
Tak bohužel, nevím jestli se budu dívat, budu si totiž balit na dovču :D. Tak jenom, kdo by chtěl, vím, že Život Mezi kluky, hodně lidí sleduje :)

Big Time Rush: Big Time Double Date (promo)

5. července 2012 v 13:33 | Petruš
Další nová epizoda seriálu Big Time Rush, která se bude vysílat již příští pondělí. :) Zde je promo:

Nová epizoda iCarly na českém Nicku!

3. července 2012 v 17:21 | Petruš
NEOVĚŘENÉ: Zítra nebo ve čtvrtek by měla být odvysílána premiérová epizoda iCarly "iBloop 2: Electric Bloopaloo", ale neví se čas. Takže buď ve 12:40, 15:55 nebo v 19:40!
V epizodě se zřejmě objeví i hvězdy seriálu Victorious!
Tyto informace nejsou na 100% ověřené, proto nezaručuji, že epizody odvysílané budou!!

Sneak Peak SpongeBob SquarePants "Extreme Spots"

3. července 2012 v 0:02 | Petruš
Nesmějte se, že to sem zas dávám :D Ale Nickelodeon je Nickelodeon a k němu patří i Spongbob. :) Objevil se totiž Sneak Peak/ukázka na nový díl Spongeboba, samozřejmě zase v Americe. :D:/ Takže se na něj můžete podívat...je to celkem legrační, ale na How To Rock to nemá :DDD

Big Time Rush: Bel- Air Rush

30. června 2012 v 13:40 | Petruš
Big Time Rush: 'Bel-Air Rush'
Skupina a seriál Big Time Rush chystá na Nickelodeonu novou epizodu s názvem Bel Air-Rush. Přečti si více...

V "Bel-Air Rush", kluci - Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos Pena a Logan Henderson - se staly příliš známými, a to právě proto, že žijí v Palm Woods v Hollywoodu, tak se Gustavo (Stephen Kramer Glickman) rozhodne přesunout do Bel Air. Nicméně, pravidla, která přicházejí s luxusním bydlením v Bel Air se klukům, až tak moc nelíbí a nesouhlasí s nimi, takže se rozhodnou podniknout útěk zpět do Palm Woods.

Rachel Crow, Alfonso Ribeiro (Fresh Prince of Bel-Air) a Fabio hostující hvězdy v nové epizodě vysílající již 2. 7.!
Fotky nalezneš zde...
Ridin' Green|There's no hitchin' a ride on this badboy. Ciara Bravo is ridin' fast and solo, segway-style.Peeping Tom-IO|Is that...can it be...FABIO?! We'd recognize that hair anywhere. But why is he snooping around in the bushes? Hope he doesn't get caught and make things all sour!Blast from the Past|O snap! Alfonso Ribeiro couldn't resist making a guest appearance in this FRESH new episode. Maybe he can teach the boys a thing or two about their new 'hood?Give Me an L!|Who knew Logan was a pro at playing hockey? Too bad there's no cheerleading in this sport, because if there was, we'd be SO ready!Sour News|Hmm, seems like something is about the throw off the boys' R&R time at the mansion. Was it all too good to be true? These four never seem to catch a break!Lone Ranger|Looks like Kendall didn't get the,
Fresh Princes|The boys are leaving Palm Woods, and stepping it up to move to a whole nother kingdom. Time to to sit on their thrones, as the new princes of Bel Air!Picture Friendly|Moving four guys out to a new place isn't easy work, but taking a break to pose for a pic is - especially when you're a natural like Big Time Rush!

Anubis: Nové díly na českém Nicku!

27. června 2012 v 14:05 | Petruš
Český Nickelodeon bude vysílat nové epizody z druhé série Seriálu Záhada Anubisova Domu! Dnes se vysílala upoutávka. :)
Nové díly každý všední den od 16:45.

Star Power Weekend: Victorious-Locked Up

19. května 2012 v 17:42 | Petruš
Tumblr m2a8anmpIK1qbhvqdo1 r1 500.gifIMG 3019.PNG

Ahojky, tak jste si vybrali v anketě, jaký díl z jakého seriálu bych měla zveřejnit a tím se stal díl Victorious Locked Up.
A jak jsem slíbila mám tu pro vás zajímavosti, fotky, fotky z natáčení, a rozhovůrky a samozřejmě děj..:D

Děj (nějaké ty podrobnosti si nepamatuju, tak se na mě nezlobte):
Tori plánuje dovolenou a Festus jí nabídne dovolenou v Yerbě (má tam bratra, který tam má hotel). Tori s přáteli přijmou tuto nabídku, ale zdaleka netuší, co příšerného je v Yerbě čeká.
Když přijedou, nebudou věřit valstním očím...
V Yerbě zrovna probíhá válka, je to tam dost necivilizované a mají příšerný hotel. Tori a její kamarádi: Beck, André, Cat, Jade, Trina, Robbie, Rex a učitel Sikowitz chtějí odjet, ale šéf hotelu je nechce pustit, protože mají po večerech zpívat, právě v tomto hotelu a na večerní představení má dorazit i prezident Yerby.
Při večerním představení, které doprovází písnička All I Want Is Everything, Tori omylem vykopne nohu a z ní se vystřelí bota :DD na prezidentovo oko, čímž ho oslepí (Prezident už 1 oko měl oslepené dřív). Tori bude muset do vězení....
Když se jejím kamarádům podaří přesvědčit prezidenta, že Tori to neudělala záměrně, vypadá to, že by Tori mohl pustit, ale Robbie omylem zabije prezidentovu chobotnici a do vězení budou muset všichni kromě Sikowitze (ten se stačil schovat).
Ve vězení je to strašné, ale parta Victorious prožívá někdy i legrační chvilky.
Mezitím se Sikowitz převleče za vojáka, a prozradí Tori a kamarádům, že sehnal vůz, ve kterém je přepraví zpět do Ameriky.
Tori napadne, jak se dostat z vězení. Uspořádá společně s kamarády další večerní vystoupení ve vězení, a protože prezident a všechna stráž budou pryč utečou!
Zajímavosti:
-Město z Yerby neexistuje, bylo jen vymyšlené pro tuto epizodu.
-Avan Jogia při natáčení onemocněl, a vracel se po dvou po sobě jdoucích epizodách. (?? :D)
-V této epizodě se poprvé ve druhé sérii objevili rodiče Tori a Triny (Holly a David Vegovi).
Fotky z natáčení:
File:Locked-up-abroad-10.jpg
Fotky z epizody:
IMG 3019.PNG
Proma (upoutávky):

Rozhovor:
Tumblr lpe82kh0911qd8z57o1 500.jpg
1.
André: Ta sůl je nechutná.
2.
Tori: Neni tak nechutná jako vězeňský jídlo. Oni nás to nutí jíst.
3.
Cat: Jednou když můj bratr byl ve vězení,
4.
On řekl dozorci, že byl vegetarián.
5.
Cat: Tak mu dali speciální jídlo.
6.
Cat: ...Oh, počkej, to bylo v letadle.

Tumblr lpe9b3qxPH1qd8z57o1 500.jpg
1.
Trina: Už nikdy nebudu hrát mini golf s lidma!
2.
Holly Vega (maminka Triny a Tori): Slíbila jsi to.
3.
Tori: Co se stalo?
Holly Vega: Hodila golfovou hůlkou...
4.
Holly Vega: Někdo jí zneklidnil a hodila jí golfovou hůlkou po otci.
5.
Trina: Ne, já hodila golfovou hůlkoua táta tam právě stál a já to po něm omylem hodila!
6.
David Vega (Tatínek Triny a Tori):...No, jo, to bylo zábavné.
Animace:
Tumblr lp9zz5Oqc01ql5zkno1 400.gif Tumblr lp23q0zg201qcx61o.gif
Komentík prosím. :))

Star Power Weekend

6. května 2012 v 12:15 | Petruš
Takže, abych to tu nepsala do několika článků, napíšu to do jednoho. Dnes je Star Power Weekend a údajně by se v něm měli vysílat tyto seriály: Locked Up, iParty With Victorious, a v 15:30 iPscho. Víc jich bohužel opravdu nevím, kdyžtak přidám. Jinak moc DĚKUJU za návštěvnost! Vážně mě to MOC POTĚŠILO a jsem strašně moc ráda!! :)
Locked Up! iParty With Victorious
IPhsyco.jpgiPsycho

Victorious: Locked Up!

6. května 2012 v 11:30 | Petruš
Ahoj....
Kdo má Nick, tak od 11:15 můžete sledovat speciál Victorious Locked Up! :) Je to repríza, a zaručuju se na to podívat. :)

Ukázka z dílu The Squid & The Coconut

5. května 2012 v 12:48 | Petruš
Objevila se ukázka z nového dílu Victorious: The Squid & The Coconut. :) Doporučuju se na to podívat :D

Opět nová epizoda Victorious!

2. května 2012 v 18:36 | Petruš
Teda to už je snad 3. nová epizoda Victorious, co se v květnu bude vysílat. :D Takže...je tu opět novinka o nových dílech Victorious. Tentokrát se to bude jmenovat How Trina Got In, a bude vysílána 5. května.

Victorious: The Squid and the Coconut

1. května 2012 v 17:48 | Petruš
No a další díl Victorious..:D Bude se vysílat na americkém Nicku 5. května (5.5.) :D Tak tady je fotečka a promo, ale propojné s How to Rock. :)
Promo:

Nová epizoda Victorious

1. května 2012 v 11:31 | Petruš
Ahojky, tak na TheSlap.com se objevilo, že se bude vysílat na americkém Nicku nová epizoda Victorious! Doufám, že bude brzo u nás, u nich tedy bude 19. května, kdo z vás se těší? :)
A kdybyste se někdo chtěl dívat, na tom odkazu, co jsem sem někam psala (kdyžtak ho sem pak dám znova), tak můžete, ale musíte si k 20:00 přičíst 8 hod. :(
A tady jsem našla video:

iCarly iHalfoween

30. dubna 2012 v 20:16 | Petruš
Tak a zase něco pro milovníky iCarly. Objevilo se video k dílu iHalfoween.

Big Time Guru

29. dubna 2012 v 17:36 | Petruš
Takže...jak slíbili, tak dodrželi. V 16:20 byl na nicku nový díl, který se jmenoval Big Time Guru! Hlášky opět později. :)
537.jpg
Info o dílu: Sezóna: 2.
Číslo epizody: 10
Následující epizoda: Big Time Crush


Děj:
Gustávo začne klukům vyčítat, jak se chovají. James moc myslí na sebe a všude nosí zrcadlo, Carlos má pořád špatný směr, Logan má špatný styl a Kendall pořád Gustávovi odmlouvá. Kendall ho trochu naštve tím, že mu zase odmluví :D a Gustávo je bude honit po celém PalmWoods, kde narazí na BudhaBoba (instalatér v PalmWoods), který Gustáva nějak uklidní a z Gustáva se stane MILÝ A UŽÍVAJÍCÍ SI ŽIVOTA člověk!
Jenže Kelly to docela znervózňuje, jelikož Gustávo musí nahrát soundtrack k jednomu seriálu a teď tráví čas jenom v PalmWoodském parku.
Mezitím v PalmWoods....
Bitters koupil za peníze na vybavení PalmWoodské recepce papouška, který umí muvit. Carlosovi namluví, že má pozvat nějakou holku na rande, takhle mu radí pořád, co si má vzít na sebe, jak se tvářit a tak podobně, když mu ale řekne, že mu zbývá pouze jeden den života!!!! :O :(((
Logan zatím upravuje svůj styl, stáhl si z internetu nějaký program na styl a teď je víc stylovější než James! Jamese to přímo užírá a hodí se marod. (Při této scéně několikrát zazní píseň This is Someday.)
Carlos se zavře v koupelně, protože se chce schovat před smrtí, jenže to štve Katie, protože si nemůže vyčistit zuby.
Bude vyzvídat od Bitterse, kde vzal toho papouška, ten jí to prozradí, a Katie přivede majitelku papouška, ať to jde Carlosovi vysvětlit. Vysvětlí mu, že ona je věštkyně, a že po ní opakuje slova, a že se ten papoušek rád dívá na seriály o nemocnicích, proto mu řekl takovou blbost.
James dostal z Logana "stylovou rýmu", a když to Logan vidí, tak si ten program radši vymaže z mobilu.
James tak může být zase stylový...
Kelly, Kendall a BudhaBob se trápí, že Gustávo je milující přírodu a že složil PŘÍŠERNÝ SONG do slova a do písmene.
Kendall vymyslí úžasný plán: Pozvou do Rocque Records falešné hud. producenty, kteří mu ten song pomluví až do sprostých slov, tak se Gustáco zase stane tím, co neustále řve a pomlouvá. Složí úžasný song, který bude mít dobré ovace! Nakonec klukům z BTR řekne, že se nemají měnit, že mají zůstat takoví, jací jsou.
Fotky:

A tady je promo:

Kouzelní kmotříčci film

25. dubna 2012 v 19:52 | Petruš
Našla jsem anglické video na film Kouzelní Kmotříčci, tento film u nás byl 25. 12. a byl úžasný viděla jsem ho 3krát :D
Jestli se chce někdo podívat, máte možnost...
Jinak se nám blíží 100. článek, tak musíme vymyslet něco special! :D :D


Big Time Pranks

22. dubna 2012 v 17:22 | Petruš
Ahojky, takže dnes dávali nový díl Big Time Rush s názvem Big Time Pranks.
Děj:
Je den fórků a kluci z BTR se na něj mimořádně připravují. Vysvětlí si pravidla, která platí pro každý rok stejně: Vítěz je vždy jeden ze 4 kluků. Musí se navzájem napálit nějakým fórkem, a poslední "nenapálený" vyhrává korunu.
Logan vymyslí fórek, že udělá koktejly s plynem :DD a ostrá brčka, jenže když to zkusí, naálí sám sebe a tím jako 1. vypadne ze hry.
Mezitím James, Kendall a Carlos jdou k recepci a tam na ně narazí pár holek, které taky budou chtít hrát, ale kluci jim to nebudou chtít povolit. Nakonec se proti nim postaví skoro všechny holky z Palmoods, ale ke klukům se připojí další kluci, kteří budou bojovat o korunu.
Gustávo dal BTR volno, a chce si utáhnout z Kelly, jako že když otevře skříňku, kde obvykle bývá cukr, vysype se jich na ní asi 100, nebo naopak Kelly ho napálí, že mu dá do skříňky, kde obvykle jsou smlouvy mouku. Do RR (Rocque Records-->seriálové studio, kde kluci nahrávají), přijede Griffin a řekne Kelly a Gustávovi, že to občas ve firmách chodí, a že to řeší tak, že prohodí role. V tom případě je Kelly Gustávo a Gustávo Kelly.
Mezitím v PalmWoods holky chtějí vyřadit ze hry Jamese, Kendalla a Carlose, tím že na ně hodí dort, přijde tam ale Gustávo, jako Kelly, aby jim oznámil, že se na tenhle den s Kelly prohodili, jenže J, K a C ho použijou jako štít, čímž zůstávají ve hře. :))
Logan, který se se svým fórkem dostane do ordinace nějakého doktora, zkouší jak vypadá taková práce lékaře, a ošetřuje pacienty. Doktorovi se jeho výkon líbí a navrhne mu, že může ošetřovat lidi v nějaké nemocnici (to si teď přesně nepamatuju :DD), ale musel by přestat se zpíváním. Logan odmítne, protože má radši zpívání.
V PalmWoods mezitím vyřadí ze hry Jetta, Jamese, Carlose, Kamíl, Jo, Jeniffers, Taylora a ostatní, takže ve hře zůstanou pouze Katie a Kendall. :)
Stojí proti sobě v recepci, ale Bitters (recepční) jim zakáže dělat binec, jinak zavře bazén. Kendalla a Katie napadne bláznivá myšlenka a to taková, že postříkají vodou Bitterse (původně se tím chtěli postříkat navzájem).
Vyhrávají oba dva!!!!!!! :) Ale...
...bazén je zavřený....:DD


A fotečky:

iCarly iQ

19. dubna 2012 v 17:38 | Petruš-Admin 1
Ahojky, tak mám tu fotky z epizody iQ (iCarly), která se vysílala v neděli, jako speciál společně s iMeet First Lady, iPity a Nevel, iStill Psycho. Děj později. :)))

iCarly iStill Psycho

17. dubna 2012 v 20:04 | Petruš-Admin 1
iStill Psycho
4 sezóna, 20.-21. díl
Noracourtisp.jpg
Ahojky, v neděli od 18:50 vysílali na českém Nicku 5 nových epizod! Tahle dvoudílná epizoda iStill Psycho se mi docela líbila, proto jsem jí vybrala jako první. :-) A pardon že je to tak krátké a lehké.
Navazuje na epizodu iStill, ve které na Gibbyho narozeniny bláznivá fanynka unesla Carly, Sam a Freddieho. Byla ve vězení a iCarly týmu přijde pozvánka k soudu, aby rozhodli o jejím trestu.
iCarly tým nechají tu holku neboli blázivou Nelu jít z vězení, ale ta chce oslavit své narozeniny s iCarly týmem. iCarly se tedy nechají zase vlákat do pasti, jenže Carly před tím napsala zprávu Spencerovi, že je má vyzvednout. S tím ale Nela počítá a uvězní Spencera na otočném kole. Sam, Carly a Freddie jsou v Nořině domě uvězněny už 12 hodin. Pošlou Gibbyho komínem pro pomoc, ale ten se tam uvězní nebo spíš zasekne a nějaké cizí děti po něm budou házet jablka.
Freddie si vzpomene, že má od narození v hlavě zabudovaný chip (nechala mu ho tam dát máma) a aby se zapl, potřebují elektrický zkrat, který vytvoří Sam pomocí nějakého předmětu, teď opravdu nevím.
Máma Bensonová vezme s sebou T-Boa, který u ní bydlí v podnájmu a společně pojedou v motorce vrazí do Nořina bytu, kde T-Bo vyrazí dveře od sklepa, kde je Spencer uvězněný na točícím kole. Sam pak Noře dá elektrický šok a pak se všichni vrátí domů...
Ale Carly se o půlnoci probudí a vzpomene si na GIBBYHO!!!!!!!!!!!!!!
A tím to končí. :DDD

Big Time Sneakers

15. dubna 2012 v 18:12 | Petruš-Admin 1
Ahojky, takže na Nicku dávali od 16:20 opět novou epizodu s názvem Big Time Sneakers.
Takže tady jsem vám shrnula děj, jinak možná tu budou i některá videa, ale nic neslibuju.
Děj:
Kendall si čte u recepce časopis, ale zjistí, že je tam článek o Jo(e) a o Jettovi, což je její seriálový kluk. Píšou tam, že spolu chodí!!!! Jo(e) a Kendall zajdou za tou novinářkou do redakce a tam se dozví, že Jett ten článek vymyslel a trvá na tom. Novinářka nechá Kendalla vyhodit ze studia a zavést ho ke Gustávovi. Ten má ale jiný názor. Chce aby Jo(e) s Kendallem chodila a prošla se s ním po koberci, čímž se zvýší popularita Big Time Rush.
Mezitím James a Logan shánějí na internetu nové skvělé boty, které si objednají.
Carlos má chuť na své oblíbené bonbóny, ale Bitters je zdražil a Carlos na ně nemá. Katie mu chce pomoct a tak to ukradne z automatu. Bitters to zjistí, zdraží bonbóny a nechá je zaalarmovat.
James a Logan celí šťastní z nových bot/tenisek neodolají a projdou se v nich. James se v nich projde jako první, ale poškrábe je. Logan mezitím, co byl James venku, zajistil že nějakej Shaker od nich koupí ty boty za 3000, protože už je nikde nemůže sehnat.
V Rocgue Records se plánuje...Kelly a Gustávo si myslí, že lidi nejvíc baví videa s bláznivými zvířaty a nebo milostní vztahy popových hvězd. Kendall s Jo se musí scházet jen v převleku, protože Kelly a Gustávo uveřejnili fotku a paparazzi si myslí že Jo Jetta podvádí. Kendalla napadne jeden plán. Řekne Gustávovi, Kelly, Jettovi a té novinářce, že spolu s Jo půjdou do zoo a tam se Kendall s Joe rozejdou a přiběhne tam Jett a zachrání jí...všechno bude pod očima paparazzi.
Jenže jinak si vymyslí úplně jiný plán.
Takže když budou v zoo, nalepí na záda Jettovi nějaký pamlsek, cosi jako žvýkačka, čímž když se tam přiženou paparazzi bude tam Jett s bláznivým zvířetem, které bude lákat , nahrajou ho dají to na youtube a bude to mít přes 5 milionů shlédnutí, takže Kendall bude moct chodit s Jo a nakonec se s ní projde i po červeném koberci.
A ještě předtím...
Logan a James zahladí stopy po škrábanci na tenisce/botě, ale Logan neodolá a půjde se s nimi projít, ale zničí je tak že je vymáchá v louži a v psím lejně. :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Shaker přijede a boty si nevezme, skončí to rvačkou mezi Jamesem a Loganem. :DD
Carlos s Katie a ostatními z PalmWoods rozpoutají protest a tím pádem bude balíček bonbónů stát 1 dolar(teda myslím) :D. A tady fotečky, pardon za to, že je to strohé a taky promiňte, že těch fotek je moc, jsou prostě úžasné, takže jsem sem dala všechny:

Hlášky z Big Time Live

10. dubna 2012 v 18:28 | Petruš-Admin 1
Ahojky, tam tu jsou ty slibované hlášky...

1.
V Rocque Records v pět hodin ráno...
Kelly(klepe na dveře Gustávovi kanceláře): Pospěš si, musíme za klukama do studia.
Gustávo: Proč musej točit show tak brzo ráno? Uachgr.
Gustávo (potká Griffina): Pořád ještě sním, zdál se mi strašnej sen. Jenže ted tam nemá pijavice
Griffin: Já se ti nezdám, Gustávo. Jsem tu. Je čas na RCM, CBT, Globelnet a Cenioiot, budeme hodnotit.
Kelly: Ale o tom jste nám neřekl.
Griffin: Samozřejmě, ale blahopřeju prošli jste první zkouškou, jste v práci v pět ráno. Máte za A (jako za 1 ve škole).
Gustávo: Jo Griffine, víš my máme tak trochu fofr, musíme za klukama do AMLA, takže...
Griffin: A já zase řídím devadesáti miliardovou společnost, proto kontroluju všechny segmenty: Naše investiční firmy, laboratoře na výzkum mutantů, a výrobu našich mražených rybích prstů.

2.
BTR ve studiu na ranní show...
Kendall: Víte, četli jsme scénař...
Logan: A když o minutu zkrátíte počasí, trochu víkendový recept šéfkuchaře, hollywoodský zprávy a finanční zprávy...
Carlos: Tak zbyde čas na Big Time Rush.
James: A já si můžu škrtnout přímej přenos ze seznamu.
Producentka/ředitelka?: Výborně, jestli to vyjde, tak vám asi dlužím omluvu.
Carlos, James, Logan: To je v pohodě...
Producentka: Tak pojďte, řeknu režisérovi, ať udělá změny teď hned, ale zatím musíte počkat v naší zvláštní čekárně.
Kendall, Logan: Jé, čekárna...(BTR přijdou do čekárny, ale zjistí, že to byl podraz...)
producentka: Jděte mi z očí vy pitomí zpívající puberťáci.
Kendall: Jistě si uvědomujete, že vypukla
BTR: válka...
(Katie otevře dveře a vejde do místnosti...)
Katie(zabořená očima v její oblíbený hře): Myslím, že sem vám řekla, že musim porazit bestii z Burtu.
James: Jdem na to...Dík.
3.
A zase v ranní show...
Moderátor: Kenediová, sluší mi to?
Producentka: Strašně, Mylesi [majlsi] a z pořadu vypadli Big Time Rush, tak změň nápovědu.

4.
A zase ve studiu...
Griffin: A teď zkouška čistoty...
Vezme rukavici a setře s ní CD. Je samozřejmě čisté.
Griffin: D (jako 4)
Gustávo&Kelly: Co?
Griffin:Rock'N'Roll má být drsný, špinavý, podívejte se na ně...
Ukáže na ty špinavé týpky, co se mají do Rocque Records navštěvovat.
5.
Producentka: A teď ty holanďane, a máš na to tolik kolik času potřebuješ.
Holanďan: Takže, nejdříve si nakrájíme na masíčko cibulku. Položíme nůž a krájíme tam...a...sem, táám a sééém....
(Holanďan spadne do díry nastražené od BTR a na scénu nastupuje Carlos...)
Carlos: Sem šéfkuchař Carlito, takhle ledový hovězí je po náročným dnu moc náročný na přípravu, tajže radši rybí prsty, dětem budou chutnat. A budte brzo hotoví, takže si zatím můžete číst nebo tak...:D Super...
Finanční zprávy...Producentka: Ceduli, ceduli.
Kendall nastaví ceduli...
Moderátor: A teď finanční zprávy a nový dopisovatel Logan!
Logan: A dnes budeme probírat akcie Bedmujových energetických nápojů. Účinné a jeho plyny podlámou i studiové podlahy a teď je tu James Diamond s počasím.
James: Potřebujeme vůbec počasí? V LA bude jasno a slunečno celý rok...stát se rosničkou...splněno...haha.

6.
Gustávo a Kelly:Bůůů, bééé.
Griffin: Výsledky jsou sečteny Rocque Records mají 2. nejhorší výsledky spolu s upadající firmou rybích prstů
Počítačový týpek, co se chce nastěhovat do RR: Jo, právě jsem heknul e-mail Valery Martineliový
Griffin: Tak si zabal Gustávo, vypadá to, že pojedeš na ranč...cože??...No ale to všechno mění.
Gustávo: Co mění???
Griffin: Díky vystoupení Big time Rush v televizi vytoupily akcie mražených rybích prstů služby RCM o 20%
Na Loganovu radu nakoupili zákazníci kupu Begliho zelených produktů, takže teď si může dovolit zachraňovat svět a po Jamesovi super slunečné předpovědi, zmizel z obchodů sluneční opalovací krém. Celkově by chlapci vydělali firmě 4 miliony dolarů.
Kelly: Takže tu můžeme zůstat?
Griffin: Uvidíme, kolik lidí si po tom jejich vystoupení stáhne tu jejich píseň.

Tady máte potom video, kde tu píseň zpívají, konkrétně ta píseň se jmenuje Till I Forget Abou You:A komentujte, prosím....:-)

Big Time Rush-Big Time Live

8. dubna 2012 v 18:29 | Petruš-Admin 1
Ahojky, dnes v 16:20 byl zase nový díl BTR!!! Sice jsem neviděla začátek tohoto dílu (Big Time Live), ale to, co jsem z toho pochopila máte v ději. :) Hlášky zase později. ;)
Děj:
BTR se chtějí za každou cenu dostat do televize, aby tam zazpívali svůj song Till I Forget About You, ale ředitelka a majitelka tohoto studia je nechce ve své show ani vidět, a proto je vyhodí.
Ke Gustávovi a Kelly do studia Roque Records přijde Griffin a chce zkontrolovat studio a celý projekt Big Time Rush, a vyhrožuje tím, že když nebude všechno v pořádku nastěhuje do studia nějaké "týpky" :D :D. Gustávo a Kelly mají tím pádem, co dělat, a hlavně musí dostat BTR do televize!
Mezitím Big Time Rush jdou do televize přesvědčit tu ředitelku, aby je tam nechala zpívat. Ta ale na ně nastraží past a zavře je do nějaké místnosti. Naštěstí je ale zachrání Katie,aniž by něco tušila, protože hraje novou hru, a vždycky se zničehož nic objeví na vozu a hraje při řízení, čímž také zachránila kluky z BTR, když nabourala do dveří té místnosti. :DD
Gustávo a Kelly dělají různé úkoly pro Griffina, aby zachránili studio a to takové, že třeba dělají zkoušku čistoty(Griffin zjistí že jsou všechny hudební desky čisté, a vyčiní jim, že rockeři jsou špinaví, takže dostanou D(4).), nebo zkouška "Jak umějí v Rocque Records stříhat vlasy"(Kelly ostříhá vlasy úžasně, ale Gustávo příšerně...takže D) a taky zkouška vydělání peněz.
Mezitím BTR se nabourají do čtecího zařízení, ze kterého čte redaktor zprávy a napíšou tam, že Big Time Rush budou vystupovat. Ředitelka to zjistí, najde je a pošle na ně ochranku. Ovšem Katie nezklame a zase je zachrání.
Logana napadne další plán, a to ten, že se převlečou za redaktory a hodně rychle odvysílají počasí, pár minut s kuchařem apod. Tam jsou ty okamžiky a hlášky vážně vtipné, třeba Carlos se obleče, jako kuchař a vysype tam rybí prsty, protože podle něho jsou vepřová masa moc drahá...nebo James, jako moderátor počasí řekne, že proč řešit počasí, když v LA je celý rok polojasno, tak proč lidi nejdou rovnou na pláž zasurfovat si.
Griffin zatím v Rocque Records vyhodnocuje, jak si studio vede. Vede si podle něho dost špatně, ale jelikož Carlos řekl v televizi, že rybí prsty jsou levné, všichni je začali kupovat a tím ta společnost vydělala několik milionů, nebo jak James řekl, že je v LA polojasno, lidi přestali kupovat opalovací krémy(to jsem teda moc nepochopila, co je na tom výhodné :(()a další jejich hlášky v televizi, tak Griffin řekl, že by dohromady BTR vydělali přes 4 miliony a tím zachránili studio.
Nakonec si BTR zazpívali v televizi song Till I Forget About You, a to zase kvůli Katie :), jelikož omylem srazila tu ředitelku...ouu, to muselo bolet. :(
A tady fotečky/pohlednice :D


Hlášky později...:) A komentujte prosím!!

Hlášky z Big Time Girlfriends

5. dubna 2012 v 13:08 | Petruš-Admin 1
Ahojky, takže mám tu ty hlášky z nedělního dílu BTR Girlfriends.
Snad se vám budou líbit. :DD
Tu 1. hlášku jsem si nestačila nahrát, takže jsem jí trošku upravila. :)
1.
(BTR zpívají nový song-Boyfriend)
Gustávo: Carlosi, ty to kazíš...
James: No, to protože ještě nikdy neměl holku. Hahaha. :D
Carlos: Chcípni...(začnou se prát)
2.
(U palmwoodského bazénu)
Carlos: A co támhleta!?
Kamíl: Marssy? Ta má záchvaty vzteku.
Carlos: Ach jo.
(Marssy vezme masku a sekeru a začne běhat kolem bazénu)
Carlos: A támhleta?! (ukáže na palmu na lehátku. :D)
Logan: Dyť je to palma.
James: Ta je moje....
3.
(Kendall potkal Jo-e v PalmWoods a nese modrý a růžový koktejl.)
Kendall: Ahoj...
Jo(e): Ahoj...
Kendall: Dlouho jsem tě neviděl...ale teď jsme spolu, a já nám nesu koktejl.
(Jo-e si chce vzít růžovej.)
Kendall: Růžovej je můj. :D
4.
Carlos v parku...
Carlos (předvádí Kamíl): Lásku nepotkáš, když budeš běhat s corndogem a hokejkou.
Carlos na palmu: Co oni ví? Já bych tak chtěl holku.
(Holka zakopne na kolečkových bruslích)
Carlos: Ty vole...Co...óóóóóóóóóóhh
Holka: Moc se omlouvám, měla jsem vědět, že se nemá bruslit a přitom držet corndog.
Carlos: Já jsem Carlos, mám rád letní a zimní bouři a vřískání koček, když to na ně přijde
Saša(Holka): Já jsem Saša a to všechno mám ráda taky...
5.
(Gustávo sleduje Carlose a Sašu.)
Gustávo: Jo, operace "Zlomte Carlosovi srdce" probíhá přesně podle plánu
Kelly: Jaká operace?
Gustávo: Žádná operace,
Kelly běží k oknu...
Kelly: Neříkej mi, že si najal tu herečku, a ona ho nechá, aby pak líp zazpíval ten tvůj song.
Gustávo: Jo.
6.
Carlos přijde do studia RocqueRecords představit Gustávovi a Kelly Sašu.
Carlos: Ahoj, chci vám představit mojí novou holku Sašu.
Saša: Jo, ale víš chtěla jsem ti něco říct...
(Kelly vyhrožuje Gustávovi, že mu rozbije všechny hudební ceny.)
Gustávo: Né, máš žízeň, né? Carlosi, buď džentlment a dones dámě ze špajzu něco k pití.
Carlos: Pro mého miláčka všechno.
Gustávo k Saše: Změna, nerozcházej se s ním. A ty nech mý ceny bejt(ke Kelly).
Saša: Ale já s ním nechci chodit, tak co mám dělat?
Kelly: No, na mě nekoukej.
O pár chvil...
(Kelly vylévá džus do kytky).
Gustávo: Je to jendoduchý, ty se s ním nerozejdeš.
Saša: Ale já nechci do smrti předstírat, že jsem jeho vysněná holka.
Gustávo: Proč né??
Carlos: Tady je další sladký džus pro mou sladkou holčičku.
Saša: Ó, můžeš mi přinést ještě? Mám strašnou žízeň.
Carlos: No jistě broučku, pro tebe všechno.
Kelly: A co kdyby se Carlos rozešel se Sašou.
Gustávo: Jo.
Saša. Jenže Carlos je dooprvdy zamilovanej, už mi dal kytici z corndogů a kupony na Carlosovo objetí
Gustávo: Tak se snaž BEJT ta nejhorší holka, buď panovačná, utrácej jeho peníze za boty, kvůli každý blbosti breč a nesnášej jeho kamarády.
Saša: Dobře a když to nezabere.
Gustávo: Už je tady. Bacha.
Carlos: Tady je broučku.
Saša: Už mám dost těch limonád, kup mi boty a hned.
Carlos: Všechno broučku...
Saša: Ach, Grr pojď! Kup mi ty boty, hned!

Toť vše! :D
 
 

Reklama