Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Nickelodeon

Victorious: Victoria a Ariana

15. května 2012 v 17:32 | Petruš
Lidičky, komentujte víc, prosím! Já vždycky koukám, kolik vás tu je, a žádnej koment. :( Kdyby vám to nešlo, tak mi napište do zpráv autora, já se budu snažit to nějak upravit, ale takhle já pak nevím, jestli to má cenu ty články psát. :) Budu vám moc vděčná :** :) Jinak jsem moc ráda, že vás sem chodí tolik! Moc si toho vážím. :))
A teď k tématu...
Našla jsem fotku Victorie a její maminky, když byla Vic ještě malá. Taková roztomilá :))
A pak tu mám fotku Ariany a její rodiny. Frankie, což je asi její brácha s mamkou a Ari :)) Jak se tam na té předposlední fotce Ariana tváří :D

Back at the Barnyard

23. dubna 2012 v 14:03 | Petruš
Takže mám tu další seriál se kterým bych vás chtěla seznámit. Je docela srandovní a je škoda, že ho na českém Nicku zrušili, byl jeden z mých oblíbených. Jmenuje se Back at the Barnyard, je to seriál, který navazuje na docela známý film Back to the Barnyard.
Back at the Barnyard je nickelodeonský animovaný pořad, který navazuje na film Back to the Barnyard. První série měla premiéru 29. září 2007 na americkém Nickelodeonu. Seriál je produkován studiem Omation Animation, ve spolupráci s Nickelodeon Animation Studios. V únoru 2008, Nickelodeon obnovil pořad pro druhou sérii, která se skládá z 24 epizod. Dne 22. ledna 2010, Nickelodeon objednal 16 dalších epizod k rozšíření na třetí sezónu. V březnu 2011, byl seriál v přestávce, vzhledem k novějším Omation pořadu "Planet" Sheen. Mezera se zastavila v srpnu 2011, když oznámili, že zbývající epizody se budou vysílat na Nicktoons ode dne 12. září 2011. Producent Steve Oedekerk udělal druhý animovaný seriál pro Nickelodeon, The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius. Seriál skončil 12. listopadu 2011, s 52 plnými epizodami.
Příběh vypráví o nezbedné krávě Oťasovi, který dělá samé blbosti a lumpárny, které vždy skončí fiaskem, které musí řešit jeho kamarádi: krávy Adéla a Bětka, jeho nejlepší kamarád myšák Pinďa, prásátko Paša, lasička Ferďas, kohout Zobák, pes Pazour a další zvířata na statku. Nejčastěji štve sedlákovu sousedku paní Burdovou, která má živtní cíl: "Dokázat, že právě tyto zvířata na statku mluví." A že doopravdy mluví lidskou řečí!!!
Obrázky:
Ukázka z jednoho dílu:


A ještě tohle:

True Jackson V.P.

25. března 2012 v 16:51 | Petruš-Admin 1
Ahojky, tak jsem se rozhodla přidat něco o True Jacksonové. Právě dnes běží na českém Nickelodeonu díly z druhé série, a nikdy jsem se tady o True nezmínila, takže:
True Jackson, viceprezident(True Jackson VP.) je americká televizní situační komedie, která se vysílá na Nickelodeon od 8. listopadu 2008. Hlavní postavu seriálu hraje Keke Palmer(True) a Ashley Argota (Lulu), Matt Shively, Danielle Bisutti(Amanda) , Greg Proops, Robbie Amell(James) a Ron Butler. Hlavní melodie byla napsána Tobym Gadem a Keke Palmer. Seriál byl natočen před živým publikem studia, který je uveden na začátku každé epizody (s výjimkou epizody "Mise Gone Bad").

1. epizoda získala 4,8 milionu diváků pro sítě mezi věkovými rozdíly 6-11 a dorost 9-14 a několik dalších demů, které byly vysílány pro iCarly na třídílnou epizodu já jedu do Japonska( igo to Japan).
Dvoudílná epizoda s názvem "Tajemství v Peru" dokončila 34 epizod pro objednané období 2, poté, co se seriál vysílal 20. srpna 2011. Keke Palmer zaslala video na YouTube a zveřejnila ho na svém blogu. Režisér tímto oznámil, že epizodou Tajemství v Peru je 2. série zakončena.
Video-úvodní znělka:File:True Jackson, VP cast.jpg

Tučňáci z Madagaskaru

23. března 2012 v 17:23 | Petruš-Admin 1
Takže jsem se rozhodla, přidat další seriál, tentokrát...Penguin of Madagascar.jpg

Tučňáci z Madagaskaru je americký animovaný televizní seriál vysílaný na Nickelodeonu. Tento seriál je od společnosti DreamWorks Animation.Hlavními hrdiny jsou tučňáci Skipper (Tom McGrath), Kowalski (Jeff Bennett), Vojín (James Patrick Stuart) a Rico (John DiMaggio),dále pak král lemurů Jelimán (Danny Jacobs), Maurice[Moris] (Kevin Michael Richardson), a Mort (Andy Richter) a Mason (Conrad Vernon) a šimpanzi Phil. A nové série zahrnují vydru Marlene (Nicole Sullivan) a Zooložku se jménem Alici (Mary Scheer).

První (pilotní) epizoda, "Gone ve Flash", vysílaný v rámci "Superstuffed Nicktoons weekend (Superpitomosti Nicktoons víkend)" 29. listopadu 2008 před novou epizodou SpongeBob SquarePants a tím se Tučňáci z Madagaskaru stali pravidelným seriálem zaměřeným na Nicktoons. Toto je první seriál vyráběný DreamWorks Animation (2. je Kung-Fu Panda). Premiéra série čítala 6,1 milionu diváků, vytvořením nového rekordu jako nejsledovanější premiéra.SpongeBob SquarePants

20. března 2012 v 20:38 | Petruš-Admin 1
SpongeBob Schwammkopf (často pouze SpongeBob) je americká animovaná televizní série, tvořená mořským biologem a animátorem Stephenem Hillenburgem. Většina série se zaměřuje na činy a dobrodružství hlavního hrdiny a jeho rozmanitých přátel v podvodním městě "Bikini Bottom". Spongebob je veselá, hranatá a žlutá mořská houba, která má kamaráda Patrika (hvězdici) a pracuje v restauraci u pana Krabse jako kuchař, kde také pracuje i Sépiák, který nemá Spongeboba rád. Spongebob nosí hnědé kalhoty a červenou kravatu.

*Schwammkopf=používá se většinou v Německu

 • SpongeBob SquarePants-Hlavní postava animovaného seriálu, je to mořská houba. Pracuje u Křupavého Kraba.
 • Patrik Hvězdice (Star) - Patrik je nelepší kamarád SpongeBoba, je to mořská hvězdice.
 • Sépiák- Je to něco mezi sépií a chobotnicí. Jeho sousedi jsou Patrik a SpongeBob které nemá moc v lásce. Pracuje u Křupavého Kraba. Rád hraje na klarinet.
 • Pan Krabs- Eugene[Evžen] Harold Krabs nebo Pan Krabs je šéf Křupavého Kraba. Nejvíce ze všeho miluje peníze. Bojí se mimů.
 • Gary- Gary je SpongeBobův mazlíček. Je sice hlemýžď, ale mňouká.
 • Sheldon J. Plankton- Plankton je dotěrný malý tvor, který se snaží ukrást Panu Krabsovi recept na krabí hambáče. Má svojí vlastní restauraci Kamarádský Kyblík kde nechodí moc lidí.
 • Sandy Cheeks(veverka)- Sandy je velmi temperamentní mladá veverka v bílém skafandru. Stejně jako Spongebob miluje karate.
 • Princezna Mindy- Je to dcera krále Neptuna.
 • Král Neptun- Neptun je králem Zátiší Bikin.
 • Paní Rybová- Je učitelka autoškoly a stejně jako Sépiák, némá v oblibě SpongeBoba.
 • Perla- Perla je dcerou pana Krabse.
 • Karen- Počítačová manželka Planktona.
 • Larry- Larry je svalnatý humr který miluje posilování.
 • Supermořec a Ploutvokluk- Supermořec a Ploutvokluk jsou akční hrdinové ze seriálů který Spongebob miluje.
 • Létající Holanďan - Létající Holanďan je přes stovky let starý duch.
Popis: Zleva veverka Sandy; SpongeBob; Sépiák; Patrik-hvězdice

Spongebob

Kids' Choice Awards 2012

18. března 2012 v 14:33 | Petruš-Admin 1
Kids' Choice Awards je každoroční předávání cen za dětskou nejoblíbenější hvězdu, skupinu, zpěváka, herce, kteří hráli/zpívali příslušný rok pro děti. předává se také cena za nejoblíbenější film a knihu, baviče a animovaný film, který byl příslušný rok v kině, či v televizi, nebo na dvd. Show se koná většinou v Americe(Los Angeles, Santa Monia). Předávání je kolem února/března. Moderátor je vždy někdo slavný př.:minulý rok byl moderátorem Jack black(mimochodem už po druhé), a letos to bude Will Smith
Typická cena pro vítěze je malé oranžové letadýlko s nápisem Nickelodeon a povolení postříkat publikum(cca.1500000 lidí) slizem.
Nominace najdete na: http://kca.nick.tv/

Drake a Josh

17. března 2012 v 19:24 | Petruš-Admin 1
Drake & Josh je americký sitcom, který měl premiéru na americkém Nickelodeonu 11. ledna 2004, který sleduje životy dvou nevlastních bratrů. Hrají je Drake Bell a Josh Peck jako nevlastní bratři Drake Parker a Josh Nichols, resp. Oba herci hráli role v The Show Amanda spolu s Nancy Sullivan, která hraje Drakeovu a Meganinu matku Audrey. Jonathan Goldstein hraje Joshova otce Waltera a Miranda Cosgrove hraje Drakeovu zlou sestru, Megan. Série běžela od neděle 11. ledna 2004 do neděle 16. září 2007, ačkoliv druhý film s názvem Veselé Vánoce, Drake & Josh debutoval v pátek, 5. prosince 2008. Seasons 1, 2 a 4 byly natočeny na Nickelodeon(americkém) On Sunset v Hollywoodu, a sezóna 3 byla natočena u Tribune Studios (nyní Západní Bronson Studios, Warner Brothers Studio Starring).

Ceny:
 • 2004 Nickelodeon Kids' Choice AwardsWinner: Favourite Kids TV Show (oblíbená dětská TV show)
 • 2006 Nick Kids' Choice Awards Winner: Favourite TV Show (oblíbená TV show)
 • 2006 Nick Kids' Choice Awards Winner: Favourite TV Actor (Drake Bell) (oblíbený TV herec)
 • 2007 Nick Kids' Choice Awards Winner: Favourite TV Actor (Drake Bell)
 • 2007 Nick Kids' Choice Awards (GER) Winner: Favourite TV Actor (Josh Peck)
 • 2007 Nick Kids' Choice Awards (UK) Winner: Favourite TV Show
 • 2007 Nick Kids' Choice Awards (UK) Winner: Favourite TV Actor (Drake Bell)
 • 2007 Nick Kids' Choice Awards (UK) Winner: Best Male Singer (Drake Bell) (Nejlepší muž. zpěvák)
 • 2008 Nick Kids' Choice Awards Winner: Favourite TV Actor (Drake Bell)
 • 2008 Nick Kids' Choice Awards Winner: Favourite TV Show
 • 2008 Nick Kids' Choice Awards (BR) Winner: Favourite TV Actor (Drake Bell)
 • 2008 Nick Kids' Choice Awards (UK) Winner: Favourite TV Show
 • 2008 Nick Kids' Choice Awards (UK) Winner: Favourite TV Actor (Josh Peck)
 • 2008 Nick Kids' Choice Awards (AUS) Winner: Favourite Comedy Show
 • 2009 Nick Kids' Choice Awards (NZ) Winner: Favourite Comedy Show
 • 2010 Nick Kids' Choice Awards (MEX) Winner: Favourite International TV Actor (Drake Bell)
Edice knížek založená na Drake & Josh vydalo dětské nakladatelství Scholastic od roku 2006. Knihy jsou obvykle založeny na obsahu ze show a hlavně dvě epizody ze seriálu, z nichž jedna je z filmu celovečerního. Knihy jsou psány podle autora Laurie McElroy.
Obrázek knížky:Vysílání:
Český Nickelodeon: Po-Čt: 16:20, 20:30
Pá: 0
So-Ne: 12:30
Seriál se na Nicku už moc nevysílá, což je škoda. :( Lepší pořady už teď na Nicku mizí, ale na štěstí, jsou na internetu videa. :))
Užijte si sluníčko!! :)))

Kouzelní kmotříčci

12. března 2012 v 20:23 | Petruš-Admin 1
Kouzelní kmotříčci (FairlyOddParents) (někdy zkráceně FOP) je americký animovaný televizní seriál vytvořený Butchem Hartmanem o dobrodružstvích Timmyho Turnera, kterému udělili kmotry víly se jmény Cosmo a Wanda. Série začala jako kreslený obyčejný film, která probíhala od 4. září 1998 do 23. března 2001! Později byl seriál digitálně přeměněn do vyšší veze a v roce 2011 se vysílal s velkým digitálním upravením Cosmy a Wandy. Vyrábí se ve studiu Frederator Studios (Season 6 - současnost) pro kabelové sítě Nickelodeon. To je také třetí nejdelší-běžící seriál na Nicktoon (Nickelodeon), za Rugrats a SpongeBob SquarePants, stejně jako na celém Nickelodeonu je FOP druhá nejvyšší ohodnocená televizní show, za SpongeBob SquarePants.
(zdroj: Anglická Wikipedie)
Velký film Grow up Timmy Turner
Ve dnech 25. a 26. 12. 2011 proběhl na českém Nicku speciální hraný film o FairlyOddParents. Film vyprávěl o čtyřiadvacetiletém chlapci Timmymu Turnerovi, kterého si zahrál herec Drake Bell, který i ve 24 letech je stále v páté třídě. Zlý učitel pan Krocker se ho chtěl zbavit a když se mu naskytla informace o tom, že když se Timmy zamiluje, přijde o kmotříčky, řádně toho využil a domluvil se s podlým starostou Dimmsdalu. Mezitím Timmy nesouhlasí se zničením parku, ve kterém si jako malý hrál. Nesouhlasí s tím ani Tootie (Daniella Monet), která se nyní úplně změnila a není už tak zvláštně prásklá. Usmívající se Timmy se do ní zamiluje a Krocker společně se starostou vymyslí plán. Unesou Tootie!! Timmy se vydává na nebezpečnou cestu, vyhledat Tootie, zatímco Cosmo a Wanda se snaží Timmyho zdržet, aby se ho nemuseli vzdát. Timmy najde Tootie a políbí ji, čímž Wanda a Cosmo zmizí. Jorgan ale nachází způsob, jak kmotříčky Timmymu vrátit. A tak všichni byli šťastní. :) :DDDD Smějící se

*pozn.Nickelodeon se v Americe dělí na Nicktoon, NickJuniors, NickTeen atd.

Pár obrázků:

Grow up Timmy TurnerFairly odd Parents

Big Time Rush

10. března 2012 v 10:31 | Petruš-Admin 1
Big Time Rush(také známí jako BTR) je americká pop rocková chlapecká skupina založená v roce 2009. Jejími členy jsou Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos Pena Jr a Logan Henderson. Skupina byla vytvořena díky stejnojmennému televiznímu seriálu stanice Nickelodeon. Po vydání několika propagačních singlů vydala kapela v říjnu 2010 své první album s názvem B.T.R, které se umístilo v Top 3 v Billboard 200 a získalo zlatou desku za 500 000 prodaných kopií. Jejich druhé album Elevate vyšlo v listopadu 2011.
Historie
Počátky (2009-2010)
V roce 2009 podepsali nahrávací smlouvu. Jejich debutový singl "Big Time Rush" vyšel v listopadu 2009, poprvé byl uveden během hodinové speciální ukázky seriálu. V současné době je seriálovou úvodní znělkou. BTR také vydali další propagační singly jako "City is Ours", "Any Kind of Guy" a "Famous". Další písnička "Halfway There" byla vydána na iTunes 27. dubna 2010 po své premiéře v seriálu. Tento singl se jako první dostal do Billboard Hot 100 - umístil se na 93. místě digitálního prodeje.
K propagaci svého prvního alba vydala kapela 21. září 2010 promo singl "Til' I Forget About You". Debutové album B.T.R vyšlo 11. října 2010. Umístilo se v Top 3 Billboard 200, v prvním týdnu po vydání se ho prodalo 67 000 kopií. První deska se také dostala na 4. místo v žebříčku Top Internet Albums a na první místo v Top Soundtracks. Singl "Big Night" se umístil v Billboard Hot 100 na 79. místě, což je nejvyšší umístění jejich singlu. Později skupina získala v USA zlatou desku za 500 000 prodaných kopií svého prvního alba.
V listopadu 2010 oznámili speciální vánoční epizodu seriálu a vánoční EP(Extended Play). EP vyšlo 30. listopadu 2010 a dostalo název Holiday Bundle. Skupina též přezpívala s Mirandou Cosgrove (seriál iCarly) píseň "All I Want For Christmas Is You" (originální verzi nazpívala Mariah Carey), písnička měla premiéru v onom vánočním díle "Big Time Christmas". V únoru 2011 vyšel singl "Boyfriend", první singl pro mainstreamová americká rádia. "Boyfriend" se dostal na 72. místo v Billboard Hot 100, což bylo jejich nejvyšší umístění v žebříčku Billboard. Píseň se potom v březnu 2011 dostala na 30. pozici v Billboard Pop Songs chart.
Vydání Elevate (2011)
22. července 2011 vydali nový singl "If I Ruled the World", kterou vytvořili společně se zpěvákem Iyazem. Jedná se o první singl z jejich nové desky Elevate, která vyšla 21. listopadu 2011. Druhý singl uvedli kluci nedávno a jmenuje se "Music Sounds Better With You". Také udělali cover k písničce "No Idea" od klučičí kapely All Time Low. Od února 2012 začnou tour s názvem "Better with U". Jako předskokani jim budou britská klučičí kapela One Direction. 10.3. 2012 představí Nickelodeon jejich zbrusu nový film, který navazuje na seriál. Také pojedou letní turné po Americe s mladým idolem Codym Simpsonem. Kendall nedávno uvedl na svém twitteru, že po letním turné bude i turné po Evropě.
Zřejmá oficiální stránka: http://www.btrband.com/us/home
Zde pár fotek:

(Zdroj: Wikipedie)

Victorious

9. března 2012 v 22:35 | Petruš-Admin 1
Victorious je je americký komediální seriál z roku 2010. Premiéra seriálu byla v USA 27. března 2010 na dětské stanici Nickelodeon. Bylo natočeno 32 epizod, rozdělených do dvou sérií.
Děj
Šestnáctiletá Tori Vega (Victoria Justice), je přesvědčená o tom, že umí zpívat, ale žije ve stínu své starší sestry Triny (Daniella Monet). Když Tori dostane možnost, aby vystoupila místo sestry, tak jí hned přijmou na Hollywoodskou uměleckou. A její život se obrátil vzhůru nohama. Potká nové přátelé: Andreho, Becka, Cat a Jade a učitele Sikowitze.
Oficiální stránka: http://www.theslap.com/
Nyní na českém nicku běží 1. a zároveň i 2. série.
1. série Victorious se vysílá na Nicku v těchto časech: pondělí-neděle=17:10 + v sobotu a neděli jsou většinou 5-dílné speciály, které jsou zakončeny nějakým songem s Victorií Justice, což je hlavní postava filmu. Jinak každou sobotu a neděli jsou 1-dílné speciály, někdy i delší.
Zde malý obrázek:

iCarly

9. března 2012 v 22:09 | Petruš-Admin 1
iCarly je americký sitcom, který se zaměřuje na dívku jménem Carly Shay, která natáčí svojí vlastní webshow iCarly. Na webshow pracuje se svými nejlepšími kamarády Sam a Freddiem. Sitcom vytváří Dan Schneider, který je zároveň i výkonným producentem. V sitcomu hrají Miranda Cosgrove jako Carly, Jennette McCurdy jako Sam, Nathan Kress jako Freddie, Jerry Trainor jako Spencer a Noah Munck jako Gibby. Sitcom se vysílá na Nickelodeonu.
Premiéra sitcomu byla v USA 8. září 2007 na dětské stanici Nickelodeon. U nás měl sitcom premiéru v roce 2010 na českém Nickelodeonu. Sitcom vyhrál několikrát cenu Nejlepší TV Show a to v roce 2009, 2010 a 2011.

Jak sitcom vznikl
Carly a její nejlepší kamarádka Samantha "Sam" Puckettová se rozhodnou přetvořit nudný školní projekt na vlastnoručně vedenou internetovou show poté, co jejich kamarád Freddie omylem vystaví video s jejich šaškováním na internetových stránkách pro domácí videa "Splash Face". Jejich okamžitý úspěch přesvědčí Carly, aby plně zapojila Sam (spolumoderátorku) a Freddieho (technického producenta) a společně spustili iCarly jako každotýdenní internetovou show, ve které si mohou dělat, co chtějí.

Postavy
 • Carly Shay (Miranda Cosgrove) je moderátorka vlastní populární webshow iCarly, kterou natáčí se svými dvěma nejlepšími přáteli, Sam a Freddie
 • Sam Puckett (Jennette McCurdy) je nejlepší kamarádky Carly a druhá moderátorká webshow iCarly
 • Freddie Benson (Nathan Kress) je technická podpora iCarly, také je nejlepším kamarádem Carly
 • Spencer Shay (Jerra Trainor) je starší bratr Carly
 • Gibby (Noah Munck) je zvláští kamarád Carly, Sam a Freddieho

Oficiální webová stránka je: http://www.icarly.com/
 
 

Reklama