Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Návštěvnost+správa blogu

FaceBook Skupina Nickelodeon-cz.blog.cz

1. července 2012 v 16:11 | Petruš
Myslím, že spousta z vás má Facebook. :) Jelikož jsem zjistila, že některé blogy zakládají k blogu ještě skupiny a stránky na fycebooku, tak abych nebyla pozadu, udělala jsem jí taky. Rozhodla jsem se pro skupinu, protože tam je i chat a tak. :D Budu strašně moc ráda, když se tam přidáte, zatím tam je jen 7 členů. :D
Děkuju :)

Facebook Logo

» Affiliates

29. června 2012 v 16:42 | Petruš

SISTER SITES
Rosie & Sonny ( http://demi-demi.blog.cz/)
ELITE AFFS
TOP AFFS
MissMaiik ツ (http://maiik.blog.cz/)
REGULAR AFFS
Daniel005 & Zack Domča (http://disneychannelcz.blog.cz/)
Catherine* a Sonny (http://victoriadaily.blog.cz/)

Vyhodnocení kontroly affs

28. června 2012 v 22:52 | Petruš
Mám tu pro vás vyhodnocení kontroly affs! Spousta z vás se nezapsala, což je škoda! Ale každopádně, to nějak dopadlo..Pokud máte nějaké reklamace, pište mi do komentů. :) je možné, že jsem na někoho zapomněla, tak mi to co nejdřív oznamte. :) Ikonky v menu čekejte tento týden. :)
ZAPSALI SE A ZŮSTÁVAJÍ NEBO JSEM SE U NICH ZAPSALA BĚHEM KONTROLY JÁ:

NEZAPSALI SE, ALE STÁLE ZŮSTÁVAJÍ (protože vím, že hodně obíhali, chci to s nima zkusit) (kdybste nechtěli...napište a já vás smažu :(()

STRÁNKY V HIATUSU, KTERÉ ZŮSTÁVAJÍ:

AFFS, KTERÉ SE NEZAPSALI, NEMĚLI HIATUS A NA TOMTO BLOGU BYLI ASI TAK 3KRÁT:((((:

Affs, které zůstali/dohromady: 33
V následujících článcích najdete pak přesný seznam, kam kdo patří, do jaké skupiny :))

PŘIPOMÍNÁM :D

25. června 2012 v 16:36 | Petruš
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Hola! :D
Tak jenom vám chci připomenout zítřejší párty na narozeniny ARIANY GRANDE, kterou jsem teda trošku pozměnila. :)
Změnila jsem čas!
PÁRTY BUDE PROBÍHAT ZÍTRA OD 15:00 DO 17:00! VÍCE SE DOZVÍŠ ZÍTRA! POKUD BYCH TADY NEBYLA...NEBO BYL VÝPADEK BLOGU, SOUTĚŽ SE PŘESOUVÁ NA NÁHRADNÍ TERMÍN (bude určen).
Takže...

ZÍTRA OD 15:00 NA BLOGU! :D

Jinak, pokud Ari neznáte, tak to vůbec nevadí! Budou tady soutěže o znalostech všech celebrit, pak bubliny apod.
Více o párty ZDE!

Důležité věci pro Affs...

17. června 2012 v 17:04 | Petruš
PROSÍM AFFS, ABY SI TENTO ČLÁNEK PŘEČETLI. :))
Ach lidi, já už se tak těším na tu párty, že bych jí nejradši udělala teď. :D No, tak bohužel to nejde, ale kvůli tomu tady nejsem. :D Jelikož je dneska strašně málo novinek (možná se nějaký objeví k večeru, ale to tu asi nebudu) tak jsem chtěla připomenout pár důležitých věcí na blogu. Nevím, jak ten článek nazvat...než to dopíšu tak něco vymyslím. :D
Jde o to, že jsem na blogu rozjela v jednom měsíci strašně moc věcí a na to vydala strašně moc článků, tak jste si jich možná ani nevšimli. :/ Což je blbý, měli byste to vědět!! Určitě jako první (asi jste to čekali) připomínám KONTROLU AFFS! Spouuuuuuusta z vás neobíhá a spouuuusta z vás obíhá, a abych v tom konečně měla jasno a neměla v tom guláš, udělala jsem kontrolu affs, každou affs jsem informovala na blogu, takže pokud se někdo bude vymlouvat, že to nevěděl, tak já vám to vážně všem posílala! Ten, kdo se nezapíše a vím, že má toho ve škole hodně, nebo dřív obíhal hodně a teď má krátký hiatus, tak ho nemažu! Prostě si ho napíšu, pakli-že by ten dotyčný nechtěl být affs, tak mi v tom případě napište a já si vás budu muset smazat ://( Ale ten, kdo se nezapsal, ani dřív neobíhal, prostě se jenom zapsal do affs, protože je chtěl mít a aby ostatní obíhali jeho, a on je ne, tak ty prostě MAŽU!
Když má někdo hiatus nebo krátké pozastavení blogu, tak ho taky nesmažu! Ten člověk to přece nemohl vědět, když nebyl na blogu. :))
A beru teda i nové affs, pokud máte víc blogů a chcete se spřátelit, nebo kdokoliv jiný a bude obíhat, taky se může zapsat. TAKŽE TADY JE TA KONTROLA + NÁBĚR AFFS! :D
____________________________________________________________________________________
Další věc....
Fankluby!
Já vím, že spousta z vás Nickelodeon a jeho celebrity nezná. Ale jsou tu i tací, kteří Nickelodeon znají a chtějí se třeba zapsat do fanklubů. :)
Vytvořila jsem fanklub Victorie Justice a Ariany Grande, takže pokud se chce někdo zapsat, může!
_____________________________________________________________________________________
Další věc....!!
Arianiny Narozeniny!!!!
Ariana Grande neboli Cat z Victorious slaví 26. června devatenácté narozeniny. My jsme se rozhodli, že pro ní uděláme PÁRTY a PROJEKT. Společně s blogem ariana-grande spolupracujeme na PÁRTY s Ari.
NEMUSÍŠ ARI ZNÁT, A PŘESTO MŮŽEŠ PŘIJÍT NA PÁRTY! POKUD ARI NEZNÁŠ, VÁŽNĚ T VŮBEC NEVADÍ! SOUTĚŽE SE BUDOU TÝKAT VŠEOBECNĚ VŠECH CELEBRIT (SELENA GOMEZ, KATY PERRY, BELLA A ZENDAYA A CELEBRITY Z NICKELODEONU....)
Párty bude probíhat 26. června!!!! VÍCE SE DOZVÍTE TADY!
Projekt už je uzavřen, ale pokud tě to zajímá, více se dozvíš tady!
_____________________________________________________________________________________
Myslím, že tohle už je asi všechno....:D Omlouvám se, pokud jsem vás tímto článkem zdržela, ale musela jsem to sem napsat. :)) Díky za přečtení a budu ráda, když se párty zúčastníte, můžete hrát o ceny. :))

Kontrola + náběr affs

16. června 2012 v 15:21 | Petruš
Jelikož některé blogy skoro vůbec neobíhají (některé affs byli na blogu jenom jednou!!!-nebudu jmenovat), a některé se prostě jen zapíší a pak obíhají 3x do měsíce, což je málo, tak jsem se rozhodla udělat kontrolu affs. Možná se vás zapíše málo, možná hodně, ale některé affs se musí trošičku polepšit a víc obíhat. :) Takže můžete se zapisovat do 9. 7.! Ty co se nezapíšou, tak si je vymažu, podle toho, jak obíhají...

PRAVIDLA!!!
Pokud chceš být novým nebo starým affs, měl/a bys splňovat tyto podmínky:
1. Obíhat alespoň 3x do týdne (můžeš samozřejmě víckrát:)))
2. Nepsat komentáře: Ahoj, SB, obíhám, tak se měj hezky apod. Takové komentáře už jsem viděla na nějakém blogu a moc se mi to nelíbí, ale zas tak moc mi to neva...:D
3. KOMENTUJ! Jestli sem chodíš, ale nekomentuješ, vypadá to pak, že sem vůbec nechodíš!!
4. Buď slušná/ý! Ještě se mi to nikdy nestalo, ale přeci jenom jistota je jistota! Nepiš urážky k jakémukoliv článku, celebritě apod. Pokud se ti nějaký seriál nelíbí, napiš to sem, ale slušně, mně se taky třeba některé seriály nelíbí. :)
5. NEKOPÍRUJ! Už se mi to jednou stalo a je to hnusný, když se snažíte a pak vám to najednou někdo během minuty zkopíruje. Můžeš kopírovat, ale S FUNKČNÍM KLIKACÍM ZDROJEM!

Od affs, které chtějí zůstat, bych ráda věděla...
1. přezdívka
2. blog
3. Proč chceš zůstat affs?
4. Jakou celebritu máš ráda z Nicku?? (pokud Nick neznáš, nemusíš tohle vyplňovat)

A od nových chci vědět...:
1. přezdívku
2. blog
3. proč chceš být affs?
4. Znáš Nick? (pokud neznáš, nevadí)
5. Budeš se řídit pravidly??
Staré affs, (ty které se zapíšou) beru všechny bez ohledu na to, na co mají blog.
U nových affs beru blogy o celebritách, sportovcích a nebo i o deníčcích, ale neberu blogy zaměřené sprostě, nebo nějaké anti a brutální blogy. :)
BLOGY KTERÉ JSOU V HIATUSU, NEMAŽU!!!!
Tak snad jsem vás neodradila. :D
A nové affs předčasně vítám! :D♥

Uzávěrka zasílání výtvorů do projektu Happy Birthday, Ariana Grande

14. června 2012 v 17:21 | Petruš
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Takže jsem se rozhodla uzavřít zasílání výtvorů do projektu Happy BirthDay Ariana Grande. Tak neposlali jste jich ani málo ani dost, tak akorát, což se mi líbí a jsem ráda, že jste se zúčastnili! Ale teď, od této chvíle UŽ NIC NEPOSÍLEJTE DO PROJEKTU!!! Pokud ještě něco chcete poslat, tak dobře, můžete mi to poslat, ale už to nebude zveřejněné ve videu, ale tvůj výtvor bude buď samostatný, nebo ve videu, které budu vytvářet maximálně při 3 nových výtvorech po uzávěrce. :)
Takže všem moc děkuji za účast....tady je seznam, kdo mi to poslal, takže kdo tam chybí nebo přebývá, tak se omlouvám, a samozřejmě mi to okamžitě napište!!!!!
Seznam:
Jméno|Blog| Počet souborů/předmět...
Martush |(novinkyohvezdach.blog.cz) |1 soubor
Annie| (naparketweb.blog.cz) | 1 soubor + 1 přání
MrsLuCiJ| (big-time-rush.blog.cz) | 1 přání
Nikol Kidman | (big-time-rush-lckj.blog.cz) | 1 přání
Saiko|(dckc-karin.blog.cz) | 1 přání
Zdenk| ------------- | 1 soubor
Petruš (já-adminka :D) | (nickelodeon-cz.blog.cz & victoria-and-ariana-daily.blog.cz)| 1 soubor
Ví Ks (kamarádka, která dělá to video) | (hiddenmusicband.wix.com/web) 1 soubor
Katherine| (elizabeth-gillies.blog.cz) | -----nestihla---(což je škoda, ale tak pošleš výtvor někomu jinému :))
Ronnie & Anette | (ariana-grande.blog.cz) | 1 soubor
A já myslím, že je to všechno..kdybych na někoho zapomněla, tak to sem určitě napište!!!
Jinak na Twitteru jí s tím videem budeme otravovat 25. 6. a 26.6.!!!!! Takže kdo má Twitter, napište mi ho do komentářů a já si vás follownu a budeme jí s tím otravovat! Kdo si mě chce follownout tak jsem: @sykorka2000 a na FaceBooku mě najdete v menu. :)) E-mail je nickelodeon-blog@seznam.cz, který funguje pravidelně na něj chodím :)
POKUD MÁŠ NĚJAKÉ DOTAZY TAK SE ZEPTEJ!!
Petruš ♥

194 lidí na blogu

11. června 2012 v 14:37 | Petruš
Wow, chci vám moc moc moc moc poděkovat za úžasnou návštěvnost a to 194 lidí na blogu! ♥ Tohle je rekord. Je to úžasné, a moc mě to potěšilo! Doufám, že to tak bude stále. Vážně jsem vám za to moc vděčná, a jsem ráda, že se nedřu zbytečně. :) VELKÉ DÍKY!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Velké poděkování Martush

10. června 2012 v 19:06 | Petruš
Chtěla bych moc moc moc moc moc poděkovat mé úžasné affí Martush, která mi udělala popisky k menu a úžasně mi ho upravila. Vážně se mi to moc líbí, a potěšilo mě to. :) Tak jsem pro Martush udělala takovou děkovnou kartu s Bellou, Zendayou, Victorií, Selenou a s Carly. Snad se ti líbí. :) A ještě jednou moc moc moc děkuju♥:)
Martush má blog, najdeš ho ZDE.
Snad se ti to líbí. :)

Fanklub Ariany Grande

10. června 2012 v 0:53 | Petruš
A ještě jsem se rozhodla udělat fanklub i Arianě. :D Pravidla jsou stejná jako u Vicky, ale pro jistotu je ještě zopakuji. :) Ikonku, kterou nalezneš níže si dáš na blog, ale musí být klikací. :) Musíš Ari znát! Tak myslím, že je to jasné. :D
Tady je dotazník, který prosím vyplň:
1. Přezdívka
2. blog
3. Kam si na blog dáš tuto ikonku?
4. Písnička od Ari, nebo jakýkoliv fakt, který o ní víš. (zase budu ráda, když se to nebude opakovat, ale vyčítat vám to nebudu :D)

A tady je tedy ta ikonka: :)
Warning!!
TATO IKONKA A FANKLUB JE ŘÍZEN POUZE BLOGY: NICKELODEON-CZ & VICTORIA-AND-ARIANA-DAILY
Pokud se zapíšeš na 1 z těchto blogů, už se nemusíš zapisovat na 2. z těchto blogů!!
Děkuji za každé zapsání. :)
Petruš

Fanklub Victorie Justice

10. června 2012 v 0:29 | Petruš
Takže mám Vic ráda a vidím, že má docela hodně fanoušků, takže bych byla ráda, kdybyste se zapsali, pokud chcete patřit do fanklubu Victorie Justice, který jsem teď "založila" :D Takže pokud chcete patřit do fanklub, tak stačí vyplnit tohle a taky si dát ikonku pod dotazníkem na blog, ale aby byla klikací a dostala vás sem an tento odkaz. ;)
1. Přezdívka
2. Blog
3. Kam (na blog) si dáš tuto klikačku?
4. 1 píseň od Vic (je to jako zjištění, jestli Vic opravdu znáte a kdyžtak uveďte jinou, než už tady bude napsaná :D)
Ikonka:
Děkuju každému, kdo se zapíše. Společně s blogem victoria-and-ariana-daily.

Počet členů: 1

Seznam Affs

31. května 2012 v 20:20 | Petruš
Takže jsem se rozhodla konečně udělat oficiální seznam affs. Kdybych na někoho zapomněla, tak mi napište do komentářů. Řadím vás podle toho, jak obíháte. :) Pokud jsem někoho urazila, a obíhá hodně, tak se předem omlouvám, kdyžtak mi to napište do komentu. A moc všem děkuju, že je vás tak moc! Samozřejmě přijímám další, obíhat budu, podle toho, jak obíháte vy!!! ;)

SISTER SITE

ELITE AFFS
TOP AFFS

OTHER
Mrs. Morales (http://im5.blog.cz/)

SITES OF HIATUS
Catherine* & Sonny (http://victoriadaily.blog.cz/)

Together: 18 affs

Wanna be??
A pokud se někdo chce zapsat, napište do komentářů tohle:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Nejoblíbenější seriál na Nicku :D

Změna mého avataru

28. května 2012 v 18:28 | Petruš
Moc se omlouvám, že nepřidávám, ale já za to nemůžu. Nejsou novinky, ani moc fotek, takže proto jsem udělala i POTD. Jinak vás chci informovat, že jsem si změnila avatar při komentování. Dolejš je náhled, a ještě jednou se omlouvám. :) Jinak taky bych byla ráda za vaši účast v projektu o Arianiných narozkách. Už vím o 3 lidech, kteří y se zúčastnili. :) Děkuji. :))
Více podrobností najdete ZDE!
My New Avatar:

My Second Blog

26. května 2012 v 11:11 | Petruš
Chtěla bych vás o něco poprosit. :D Založila jsem si druhý blog o Victorii Justice a Arianě Grande. Samozřejmě nebude tak aktivní jako tenhle. Na tento budu chodit víc a taky víc přidávat. Jen vás chci poprosit o malinkou návštěvu a nějaký komentík. Teda jestli chcete. Byla bych moc ráda. :-)) Děkuji. :*

Pozastavení Hot Or Not a Potm! A promiňte...

25. května 2012 v 18:56 | Petruš
Ahojky, tak teď na nějakou tu dobu pozastavuju Hot Or Not a Potm. Jak se mi to vymazalo v menu, tak se mi to nechce hledat a hlavně někteří v tom ani nehlasujete a někteří to za tak krátkou dobu ani nestihnou. Takže sorry, ale aspoň tak na 2 týdny to ZASTAVUJU! Taky se omlouvám, že jsem toho dnes nepřidala, ale asi přidám až večer nebo zítra ráno, protože se musím učit. Budeme psát v jendom týdnu 6 testů! Ach jo, zachraňte mě! :DD Ale to už je život. :D Takže vážně sorry, napravím to. ;) Jinak plánuju 2. blog o Victorii a Arianě. Ne, že tím tenhle zastavím, to né. Na tomhle budu stejně pořád víc aktivnější. ;)

Affiliates

13. května 2012 v 19:24 | Petruš
Mám tu pro vás seznam Affs, rozdělila jsem vás podle toho, jak obíháte:
SISTER SITE
ELITE AFFS
CandyKiss* (http://arianagrande.blog.cz) Jsi nová affs, tak ještě nevím, jak budeš obíhat, ale vypadá to, že hodně :))
TOP AFFS
Catherine&Sonny (http://elizabeth-gillies.blog.cz) U tohoto blogu nevím, jestli bude dál v provozu.
Dohromady: 11 affs
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud se někdo chce zapsat, tak v menu je odkaz, a nebo sem, ale musíte mi sem napsat:
1.) Jméno či přezdívka
2.) Blog
3.) O čem je tvůj blog?
4.) Proč chceš být affs (Není povinné, ale ráda bych to věděla)
5.) Nejoblíbenější seriál na Nicku. (To není povinné, jen pro naší informaci, pomůže nám to v průzkumech a v soutěžích.)

Zpráva ode mě! :D

11. května 2012 v 16:52 | Petruš
Ahojky, tak dneska moc novinek není...:(( Ale jen jsem vám chtěla připomenout soutěž tady na blogu. Když kliknete ZDE, najdete tam soutěž: Čí jsou to boty? :) Je to trošku bláznivé, ale kdo z vás je soutěživý nebo chce kartu návštěvníka, diplom, prostě cokoliv s vaším oblíbeným pořadem, tak stačí napsat do komentářů odpovědi a pořad, který chcete (když nenapíšete pořad, zeptám se vás na blogu, anebo ho prostě vyberu podle typu vašeho blogu). :))
Tak doufám, že se zúčastníte. Jinak děkuji Zoey za účast :)).

Anketa Freddie vs. Spencer

8. května 2012 v 7:42 | Petruš
Ahojky, takže hlasovali jste jestli Freddie nebo Spencer (iCarly) , a nakonec vyhrál Freddie. :) Takže čekejte během týdne, nějaký special článek o Freddiem(fakta, fotky...). :)
Freddie (sláva vítězi!!)
Spencer (čest poraženému) :DD

Výsledky ankety Nejoblíbenější herečka/herec na Nicku?

3. května 2012 v 14:21 | Petruš
Ahojky, tak po nějaké té době jsem se rozhodla vyhlásit výsledky ankety Nejoblíbenější herečka/herec na Nicku.
Takže na 1. místě se umístila Ariana Grande s 5 hlasy! Takže Gratuluji! :)
Potom, na 2. místě se umístila Victoria Justice se 3 hlasy, takže taky gratuluji. :)
Na 3. se umístil James Maslow a NĚKDO JINÝ :D, takže taky gratuluju. :DD
A pak se na 4. místš umístili Miranda Cosgrove, Jennette McCurdy, Elizabeth Gilies, Carlos Pena Jr a Kendall Schmidt. :)
Dole máte tu anketu ještě vidět, mazat jí nebudu, ať máme nějaký záznam. :) No a teď nějaké ty fotky, podle počtu hlasů. :)
Jinak novou anketu očekávejte, ale až někdy později, teď budu dělat Nick program. :))
Ariana Grande
Victoria Justice
James Maslow
Miranda Cosgrove

Jennette McCurdy
Elizabeth Gilies
Kendall Schmidt
Carlos Pena jr.

Zprávy autora

2. května 2012 v 18:12 | Petruš
Ahojky, tak dnes jsem zase po nějaké té době otevřela e-mail a koukám, že tam od vás mám nějaké zprávy, takže chci na ně odpovědět. :D
Pro Ss: Tvůj návrh na dess je docela lákavý. Nechám si ho projít hlavou a dám ti vědět. V této chvíli zatím neplánuji nový dess, ale kdyžtak ti napíšu. :)
Pro Janču: Seriál Život mezi kluky je super a máš pravdu, že díl se Spencrem a skunkem je super! :DD Kdyby ses o něm chtěla dozvědět víc, myslím, že se jmenuje Smokin' With Boys...ale nevím to jistě, možná i ne.
Jinak ostatním děkuji, že mi napsali, jste moc hodní. :)
A tady je znělka na seriál Život mezi kluky. Ta písnička je hezká, že? :)

Affs

25. dubna 2012 v 19:28 | Petruš
Ahojky, tak jsem se rozhodla, že taky udělám affs.
Kdo chce být, ať napíše do komentářů...ale...
PRAVIDLA:
1. Musíš můj blog navštívit alespoň 4 krát týdně. (Když nebudeš stíhat, chápu, ale snaž se ho navštěvovat často :)))
2. Nepiš urážky, když se ti něco nelíbí samozřejmě máš právo to sem napsat, ale prosím NEURÁŽEJ!
3. Při každé návštěvě zanechej komentář!!!
Budu ráda, když se tím budeš řídit. :)) A komentujte, prosím! :D
DOTAZNÍK:
1. Jméno či přezdívka
2. blog
3. o čem je tvůj blog?
4. Proč chceš být affs?
5. Nejoblíbenější seriál na Nicku :D :D.

Anketa na nejoblíbenější seriál na Nickelodeonu

24. dubna 2012 v 17:27 | Petruš
Ahojky, takže možná jste si už všimli ankety v menu na Nejoblíbenější seriál na Nickelodeonu. Zatím vyhrává Big Time Rush, ale máte ještě jedinečnou šanci hlasovat do 21:00, pak vyhlásím výsledky. :) Takže hlasujte buď v menu nebo dole pod článkem. :)

Pro Rushers

11. dubna 2012 v 19:20 | Petruš-Admin 1
Ahojky, omlouvám se, že jsem dnes nic nepřidala, opravdu se moc omlouvám, zítra to napravím.
Mám tu ale jednu fotku pro Rushers--->fanynky BTR. :-)
Jinak, kdo fandí BTR určitě by měl vědět, že v časopisu Popcorn je plakát! :-) P.

2. Admin!!!!

9. dubna 2012 v 18:59 | Petruš-Admin 1
Ahojky. :) Jak už se dá vyčíst z názvu, tak tu od zítřka můžeme přivítat 2. adminku neboli 2. správkyni blogu Vlastu. :D Bude tu buď na záskok, ale většinou na překlad twitterů-->budeme se střídat. :-) Jinak veškeré zprávy autora budu číst já a i na ně odpovídat. :-) Budeme se v komentářích podepisovat, takže poznáte s kým si píšete. :-)
Snad se vám líbí velikonoční design...:)
Petruš. :)

Velikonoční design

8. dubna 2012 v 22:16 | Petruš-Admin 1
Ahojky, tak když jsou ty Velikonoce, napadlo mě, že bych mohla udělat velikonoční design blogu. Jen potřebuju váš souhlas, takže ANO?
Piště do komentářů...:)) :DDD
 
 

Reklama