Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Victoria Justice looks to create her own sound

1. července 2012 v 14:00 | Petruš |  Novinky
NEW YORK (AP) - Victoria Justice nedávno produkovala soundtrack pro její hit z Nickelodeon seriálu "Victorious", ale také rozvíjí své sólové album!
"Chci psát hudbu, která se chystá oslovit všechny," řekla Victoria v nedávném rozhovoru. "Co se týče produkce, nemyslím si, že jsem našla něco pro psaní, ale ... já chci pracovat s producenty, kteří jsou jedineční a mají jiný druh hudby."
Devatenáctiletá zpěvačka Victoria Justice, říká, že si není až tak jistá, jestli se její vlastní album vydá, ale je hrdá na "Victorious 2.0" - Druhý soundtrack k seriálu Victorious - který debutoval na 18. místě na Billboard Charts v tomto měsíci. Victoria jako spoluautorka některých skladeb, které zazpívala se svými kolegy a zároveň přáteli říká, že udělala všechno proto, aby album vyšlo, také řekla, že dělat hudbu pro show pomáhá, aby se v životě uplatnila jako úspěšná zpěvačka.
V současné době pracuje na třetí sezóně seriálu "Victorious". Řekla, že i navzdory show, je soundtrack pro všechny věkové kategorie!!!
"To prostě není jen pro děti, jak si někteří myslí. Mnoho textů jsou vlastně chytré a sofistikované (propracované)," přiznala.
Producent prohlásil: "Její hudební vlivy sahají od Britney Spears k Carole King.
Victoria měla od začátku celého natáčení pouze šest dní volno, a její kalendář se zaplní ještě více. Až začne turné 2. srpna v Costa Mesa v Kalifornii do 14. září v Allegan, její kalendář se zaplní ještě víc.
"Chci odstup mezi písněmi z 'Victorious', a mezi písněmi Victorie Justice."
Victoria bude ve filmu spolu s Chelsea Handler a Johnnym Knowvillem ve "Fun Size," od režisérů "Gossip Girl" a "The O.C." - Joshem Schwartzem.
Ve filmu Fun Size postava Victorie doufá, že se dostane na vysokou školu "New York Univeristy", ale ve skutečnosti se prý na žádnou yvsokou školu prozatím nechystá.
"S hudbou jsem tak zaneprázdněná," řekla.
"Abych byla upřímná, nemám vůbec čas," říká. "Nemám vůbec čas myslet na univerzitu. Spíš uvažuji o tom, že bych si mohla dát nějaké vysokoškolské online kurzy, v předmětech, které mě zajímají, jako je angličtina a psychologie."
© nickelodeon-cz.blog.cz
Tento článek jsem sama přeložila! Prosím nekopírujte tento obsah, a nebo jen s funkčním zdrojem!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deryn Deryn | Web | 1. července 2012 v 14:50 | Reagovat

Bude fajn pokud vydá vlastní album :-) A inspirace od Britney Spearsa je senzační, ona v hudbě něco dokázala, tak se nedivím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama