Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Důležité věci pro Affs...

17. června 2012 v 17:04 | Petruš |  Návštěvnost+správa blogu
PROSÍM AFFS, ABY SI TENTO ČLÁNEK PŘEČETLI. :))
Ach lidi, já už se tak těším na tu párty, že bych jí nejradši udělala teď. :D No, tak bohužel to nejde, ale kvůli tomu tady nejsem. :D Jelikož je dneska strašně málo novinek (možná se nějaký objeví k večeru, ale to tu asi nebudu) tak jsem chtěla připomenout pár důležitých věcí na blogu. Nevím, jak ten článek nazvat...než to dopíšu tak něco vymyslím. :D
Jde o to, že jsem na blogu rozjela v jednom měsíci strašně moc věcí a na to vydala strašně moc článků, tak jste si jich možná ani nevšimli. :/ Což je blbý, měli byste to vědět!! Určitě jako první (asi jste to čekali) připomínám KONTROLU AFFS! Spouuuuuuusta z vás neobíhá a spouuuusta z vás obíhá, a abych v tom konečně měla jasno a neměla v tom guláš, udělala jsem kontrolu affs, každou affs jsem informovala na blogu, takže pokud se někdo bude vymlouvat, že to nevěděl, tak já vám to vážně všem posílala! Ten, kdo se nezapíše a vím, že má toho ve škole hodně, nebo dřív obíhal hodně a teď má krátký hiatus, tak ho nemažu! Prostě si ho napíšu, pakli-že by ten dotyčný nechtěl být affs, tak mi v tom případě napište a já si vás budu muset smazat ://( Ale ten, kdo se nezapsal, ani dřív neobíhal, prostě se jenom zapsal do affs, protože je chtěl mít a aby ostatní obíhali jeho, a on je ne, tak ty prostě MAŽU!
Když má někdo hiatus nebo krátké pozastavení blogu, tak ho taky nesmažu! Ten člověk to přece nemohl vědět, když nebyl na blogu. :))
A beru teda i nové affs, pokud máte víc blogů a chcete se spřátelit, nebo kdokoliv jiný a bude obíhat, taky se může zapsat. TAKŽE TADY JE TA KONTROLA + NÁBĚR AFFS! :D
____________________________________________________________________________________
Další věc....
Fankluby!
Já vím, že spousta z vás Nickelodeon a jeho celebrity nezná. Ale jsou tu i tací, kteří Nickelodeon znají a chtějí se třeba zapsat do fanklubů. :)
Vytvořila jsem fanklub Victorie Justice a Ariany Grande, takže pokud se chce někdo zapsat, může!
_____________________________________________________________________________________
Další věc....!!
Arianiny Narozeniny!!!!
Ariana Grande neboli Cat z Victorious slaví 26. června devatenácté narozeniny. My jsme se rozhodli, že pro ní uděláme PÁRTY a PROJEKT. Společně s blogem ariana-grande spolupracujeme na PÁRTY s Ari.
NEMUSÍŠ ARI ZNÁT, A PŘESTO MŮŽEŠ PŘIJÍT NA PÁRTY! POKUD ARI NEZNÁŠ, VÁŽNĚ T VŮBEC NEVADÍ! SOUTĚŽE SE BUDOU TÝKAT VŠEOBECNĚ VŠECH CELEBRIT (SELENA GOMEZ, KATY PERRY, BELLA A ZENDAYA A CELEBRITY Z NICKELODEONU....)
Párty bude probíhat 26. června!!!! VÍCE SE DOZVÍTE TADY!
Projekt už je uzavřen, ale pokud tě to zajímá, více se dozvíš tady!
_____________________________________________________________________________________
Myslím, že tohle už je asi všechno....:D Omlouvám se, pokud jsem vás tímto článkem zdržela, ale musela jsem to sem napsat. :)) Díky za přečtení a budu ráda, když se párty zúčastníte, můžete hrát o ceny. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MissMaiik ツ MissMaiik ツ | Web | 17. června 2012 v 17:22 | Reagovat

a já se nemusím zaposovat, že ne :D ani do novýho náběru, když ses zeptala ti mne :D .. potřebuji se ujistit :D

2 Bibuš♥SB♥ Bibuš♥SB♥ | Web | 17. června 2012 v 19:10 | Reagovat

Už jsem se zapsala ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama