Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Show iCarly nebyla obnovena pro další období :(

18. května 2012 v 20:58 | Petruš |  Ostatní
Vážení...
Moc nerada vám to sděluju. Vím, že jednou říkám, že iCarly skončí, jednou ne, a teď zase že jo. Ale tentokrát to vypadá, že je to definitvní. Výkonný producent a zároveň i scénárista iCarly Dan Schneider prozradil TVGuide toto:

"Všichni v iCarly byli jako rodina po dobu 5 let. Když jsme natáčeli poslední scénu bylo nám hodně do pláče, já vím. Ale také vím, že v televizi nechcete pořád to samé. Chci jít pryč způsobem, že jsme-na středním (po)všimnutí. Doufám, že iCarly bude ve vašich vzpomínkách, jako opravdu zábavná televizní show, která dokázala vyvolat v lidech ve všech věkových kategoriích smích, úsměv a hlavně to, cítit se dobře. iCarly fanouškům bych řekl: Děkuji milionkrát za lásku, podporu a vášeň pro iCarly. Jsou to právě fanoušci, kdo dokázal z iCarly udělat takový hit a pozvali nás do svých domovů na každý den, abychom vás pobavili. Jak mám poděkovat těm miliónům, miliardám lidem po celém světě, kteří nás každý den sledovali? Je to úžasné. Každý z iCarly by si zasloužil velké medvědí objetí!!!"

Ani nevíte, jak je mi to líto, ale jak říkám, iCarly se u nás bude vysílat (To zaručuju!) do poloviny roku 2013 a pak se uvidí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete, aby se iCarly přestalo vysílat? :'((

Samozřejmě, že NE! 48.6% (36)
Jo. 20.3% (15)
Je mi to jedno. 31.1% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama