Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

iCarly: Samin Blog

17. května 2012 v 19:27 | Petruš |  Novinky
Přijde mi, že snad TheSlap.com umřelo :D. Nikdo tam nic nepíše, tak se nedivte, že nic nepřekládám. :D Ale docela ráda překládám, a našla jsem na iCarly.com opět nové zprávy ze Samina Blogu. :D Tak jdu na to, je to docela dlouhý :)) Ale je to strašně složitý a něco se nedá vůbec přeložit. Proto je to takové divné. :D :D :D

Jak na povýšení
Ahoj, hlásí se Sam, nejnovější manažer v obchodě Seattle Pear Store! Jojo. Vždycky jsem si myslela, že ze sebe nikdy neudělám řízeníka (jako, že to řídí) materiálu, a že budu obklopena takovými dobrými lidi u Pearu.
Takže, pokud se ptáte sami sebe: Co je potřeba k tomu, aby jset se dostali na vrchol nejlíp pracujících lidí?
Právě to, co jsem udělala, sem napíšu, postupujte podle jednotlivých kroků.
Ty nikdy nebudeš šéf frajer nebo duddette.
1. Jednej se zákazníky špatně!
Vážně, průměrný průduch úst (asi tím myslí zákazníka), který vejde do obchodu Pear je asi hloupější než mé levé boty. Odpudíte je, pomocí malého slova tak, aby jste je zmátli a vystrašili je.
2. Vždy být opožděný
Nebýt jeden z těch, kteří vždy ukážou na čas. (???nerozumím) Vedení chce, aby člověk, který přichází se cítil jako to. (asi nějaká :D :D blbost!!!).
3. Nesprchujte se!
Logika je jednoduchá! Jestliže smrdíš (:D) opravdu špatně, dokonce i když je to příšerné, váš šéf nepřijde a nebude vás pokárat a řikat, že tohle je špatně a tak.
4. Nebuďte Dřevnatý (???????????????)
Jako fakt, tohle není kluk:

5. Nekousejte PearPady
Vím, že to vypadá jako nezdravý rozum, ale po několika hodinách bez jídla, a bez pití ty PearPady začnou vypadat docela chutně. To je důvod, proč byste měli vždy mít balíček jogurtů nebo slaninu v kapsách, čímž nebudete v pokušení žvýkání elektroniky. :D

Fajn, tak to by bylo pro začátek tak vše. Je čas předstírat oheň Woody. :D Znova. Jsem ráda, když se dívám, jak on (Freddie) brečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama