Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Informace o nových dílech Spongeboba a speciálu iCarly

12. dubna 2012 v 14:20 | Petruš-Admin 1 |  Novinky
Ahojky, je tu KONEČNĚ nějaká novinka! :-)
Takže za 1.) 5 dnů v příštím týdnu se budou vysílat nové epizody Spongeboba, vždy od 13:45 nebo repríza v 17:35. (16.-20.4.)
za 2.) Bude speciál iCarly 14. a 15. dubna, který se bude jmenovat iStill Psycho a bude o té jejich bláznivé fanynce, teď tím NEmyslím Mandy, ale tu, která je uvěznila při Gibyho narozeninách. Budou s iCarly u soudu, kde budou muset říct, jak to bylo. Carly tu fanynku zachrání, ale ta je zase uvězní...a víc vám neřeknu, abyste měli také nějaké překvapení. Smějící se
za 3.)Kdo neviděl iParty s Victorious, Big Time Party a iQuit iCarly? Máte jedinečnou možnost ho zhlédnout již 5. - 6. května na českém Nickelodeonu! + ještě speciální hodinou epizodu Victorious "Locked up!". Mezi námi všechno to jsou hodinové speciály až na Big Time Party! Od 11:35 na Nickelodeonu!

Až ty speciály proběhnou, dám sem obsah, fotky, videa a možná i hlášky. A nezapomeňte hlasovat: zde! (Hot or Not--klikněte na to a pak hlasujte dole pod článkem, vysvětlení Hot or Not je hned 1. článek v rubrice Hot or Not...kdyby někdo nevěděl, napište do zpráv autora nebo do komentářů. :-)) P.Sýk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

3. Hot or Not?

Hot! 72.2% (13)
Not! 27.8% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama