Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

iCarly iStill Psycho

17. dubna 2012 v 20:04 | Petruš-Admin 1 |  Nové díly
iStill Psycho
4 sezóna, 20.-21. díl
Noracourtisp.jpg
Ahojky, v neděli od 18:50 vysílali na českém Nicku 5 nových epizod! Tahle dvoudílná epizoda iStill Psycho se mi docela líbila, proto jsem jí vybrala jako první. :-) A pardon že je to tak krátké a lehké.
Navazuje na epizodu iStill, ve které na Gibbyho narozeniny bláznivá fanynka unesla Carly, Sam a Freddieho. Byla ve vězení a iCarly týmu přijde pozvánka k soudu, aby rozhodli o jejím trestu.
iCarly tým nechají tu holku neboli blázivou Nelu jít z vězení, ale ta chce oslavit své narozeniny s iCarly týmem. iCarly se tedy nechají zase vlákat do pasti, jenže Carly před tím napsala zprávu Spencerovi, že je má vyzvednout. S tím ale Nela počítá a uvězní Spencera na otočném kole. Sam, Carly a Freddie jsou v Nořině domě uvězněny už 12 hodin. Pošlou Gibbyho komínem pro pomoc, ale ten se tam uvězní nebo spíš zasekne a nějaké cizí děti po něm budou házet jablka.
Freddie si vzpomene, že má od narození v hlavě zabudovaný chip (nechala mu ho tam dát máma) a aby se zapl, potřebují elektrický zkrat, který vytvoří Sam pomocí nějakého předmětu, teď opravdu nevím.
Máma Bensonová vezme s sebou T-Boa, který u ní bydlí v podnájmu a společně pojedou v motorce vrazí do Nořina bytu, kde T-Bo vyrazí dveře od sklepa, kde je Spencer uvězněný na točícím kole. Sam pak Noře dá elektrický šok a pak se všichni vrátí domů...
Ale Carly se o půlnoci probudí a vzpomene si na GIBBYHO!!!!!!!!!!!!!!
A tím to končí. :DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 18. dubna 2012 v 18:40 | Reagovat

mé jméno vám neřeknu ale chci jenom říci že tento web se může pro někoho stát velmi zavádějící i tak tomu není v některých případech :D :-D

2 nickelodeon-cz nickelodeon-cz | 18. dubna 2012 v 20:40 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama