Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Big Time Sneakers

15. dubna 2012 v 18:12 | Petruš-Admin 1 |  Nové díly
Ahojky, takže na Nicku dávali od 16:20 opět novou epizodu s názvem Big Time Sneakers.
Takže tady jsem vám shrnula děj, jinak možná tu budou i některá videa, ale nic neslibuju.
Děj:
Kendall si čte u recepce časopis, ale zjistí, že je tam článek o Jo(e) a o Jettovi, což je její seriálový kluk. Píšou tam, že spolu chodí!!!! Jo(e) a Kendall zajdou za tou novinářkou do redakce a tam se dozví, že Jett ten článek vymyslel a trvá na tom. Novinářka nechá Kendalla vyhodit ze studia a zavést ho ke Gustávovi. Ten má ale jiný názor. Chce aby Jo(e) s Kendallem chodila a prošla se s ním po koberci, čímž se zvýší popularita Big Time Rush.
Mezitím James a Logan shánějí na internetu nové skvělé boty, které si objednají.
Carlos má chuť na své oblíbené bonbóny, ale Bitters je zdražil a Carlos na ně nemá. Katie mu chce pomoct a tak to ukradne z automatu. Bitters to zjistí, zdraží bonbóny a nechá je zaalarmovat.
James a Logan celí šťastní z nových bot/tenisek neodolají a projdou se v nich. James se v nich projde jako první, ale poškrábe je. Logan mezitím, co byl James venku, zajistil že nějakej Shaker od nich koupí ty boty za 3000, protože už je nikde nemůže sehnat.
V Rocgue Records se plánuje...Kelly a Gustávo si myslí, že lidi nejvíc baví videa s bláznivými zvířaty a nebo milostní vztahy popových hvězd. Kendall s Jo se musí scházet jen v převleku, protože Kelly a Gustávo uveřejnili fotku a paparazzi si myslí že Jo Jetta podvádí. Kendalla napadne jeden plán. Řekne Gustávovi, Kelly, Jettovi a té novinářce, že spolu s Jo půjdou do zoo a tam se Kendall s Joe rozejdou a přiběhne tam Jett a zachrání jí...všechno bude pod očima paparazzi.
Jenže jinak si vymyslí úplně jiný plán.
Takže když budou v zoo, nalepí na záda Jettovi nějaký pamlsek, cosi jako žvýkačka, čímž když se tam přiženou paparazzi bude tam Jett s bláznivým zvířetem, které bude lákat , nahrajou ho dají to na youtube a bude to mít přes 5 milionů shlédnutí, takže Kendall bude moct chodit s Jo a nakonec se s ní projde i po červeném koberci.
A ještě předtím...
Logan a James zahladí stopy po škrábanci na tenisce/botě, ale Logan neodolá a půjde se s nimi projít, ale zničí je tak že je vymáchá v louži a v psím lejně. :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Shaker přijede a boty si nevezme, skončí to rvačkou mezi Jamesem a Loganem. :DD
Carlos s Katie a ostatními z PalmWoods rozpoutají protest a tím pádem bude balíček bonbónů stát 1 dolar(teda myslím) :D. A tady fotečky, pardon za to, že je to strohé a taky promiňte, že těch fotek je moc, jsou prostě úžasné, takže jsem sem dala všechny:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SaiSai000 SaiSai000 | Web | 17. dubna 2012 v 16:28 | Reagovat

chcem nové busterclyde-y :-)  :-)

2 nickelodeon-cz nickelodeon-cz | 17. dubna 2012 v 17:47 | Reagovat
3 MrsLuCIJ your SB :-* MrsLuCIJ your SB :-* | Web | 21. dubna 2012 v 11:02 | Reagovat

Ten díl je úplně mega :D ty tenisky :D chcípám, chcu ten díl vidět česky :)

4 nickelodeon-cz nickelodeon-cz | 21. dubna 2012 v 11:37 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama