Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Big Time Rush-Big Time Live

8. dubna 2012 v 18:29 | Petruš-Admin 1 |  Nové díly
Ahojky, dnes v 16:20 byl zase nový díl BTR!!! Sice jsem neviděla začátek tohoto dílu (Big Time Live), ale to, co jsem z toho pochopila máte v ději. :) Hlášky zase později. ;)
Děj:
BTR se chtějí za každou cenu dostat do televize, aby tam zazpívali svůj song Till I Forget About You, ale ředitelka a majitelka tohoto studia je nechce ve své show ani vidět, a proto je vyhodí.
Ke Gustávovi a Kelly do studia Roque Records přijde Griffin a chce zkontrolovat studio a celý projekt Big Time Rush, a vyhrožuje tím, že když nebude všechno v pořádku nastěhuje do studia nějaké "týpky" :D :D. Gustávo a Kelly mají tím pádem, co dělat, a hlavně musí dostat BTR do televize!
Mezitím Big Time Rush jdou do televize přesvědčit tu ředitelku, aby je tam nechala zpívat. Ta ale na ně nastraží past a zavře je do nějaké místnosti. Naštěstí je ale zachrání Katie,aniž by něco tušila, protože hraje novou hru, a vždycky se zničehož nic objeví na vozu a hraje při řízení, čímž také zachránila kluky z BTR, když nabourala do dveří té místnosti. :DD
Gustávo a Kelly dělají různé úkoly pro Griffina, aby zachránili studio a to takové, že třeba dělají zkoušku čistoty(Griffin zjistí že jsou všechny hudební desky čisté, a vyčiní jim, že rockeři jsou špinaví, takže dostanou D(4).), nebo zkouška "Jak umějí v Rocque Records stříhat vlasy"(Kelly ostříhá vlasy úžasně, ale Gustávo příšerně...takže D) a taky zkouška vydělání peněz.
Mezitím BTR se nabourají do čtecího zařízení, ze kterého čte redaktor zprávy a napíšou tam, že Big Time Rush budou vystupovat. Ředitelka to zjistí, najde je a pošle na ně ochranku. Ovšem Katie nezklame a zase je zachrání.
Logana napadne další plán, a to ten, že se převlečou za redaktory a hodně rychle odvysílají počasí, pár minut s kuchařem apod. Tam jsou ty okamžiky a hlášky vážně vtipné, třeba Carlos se obleče, jako kuchař a vysype tam rybí prsty, protože podle něho jsou vepřová masa moc drahá...nebo James, jako moderátor počasí řekne, že proč řešit počasí, když v LA je celý rok polojasno, tak proč lidi nejdou rovnou na pláž zasurfovat si.
Griffin zatím v Rocque Records vyhodnocuje, jak si studio vede. Vede si podle něho dost špatně, ale jelikož Carlos řekl v televizi, že rybí prsty jsou levné, všichni je začali kupovat a tím ta společnost vydělala několik milionů, nebo jak James řekl, že je v LA polojasno, lidi přestali kupovat opalovací krémy(to jsem teda moc nepochopila, co je na tom výhodné :(()a další jejich hlášky v televizi, tak Griffin řekl, že by dohromady BTR vydělali přes 4 miliony a tím zachránili studio.
Nakonec si BTR zazpívali v televizi song Till I Forget About You, a to zase kvůli Katie :), jelikož omylem srazila tu ředitelku...ouu, to muselo bolet. :(
A tady fotečky/pohlednice :D


Hlášky později...:) A komentujte prosím!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama