Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Big Time Rush-Big Time Girlfriends

2. dubna 2012 v 21:51 | Petruš-Admin 1 |  Nové díly
Ahojky, takže jak už jsme se zmínila v jednom článku, tak včera dávali ve 20:30 nový díl Big Time Rush s názvem Big Time Girlfriends.
Děj:
Gustávo složil nový song a chce aby ho BTR zazpívali. Carlosovi se ale nějak nedaří ho nazpívat, jelikož nikdy neměl holku a tudíž se nikdy s nikým nerozešel, o čemž je ten song(o rozchodu). Gustávo je naštvaný a Carlos nešťastný. Požádá Kamíl, aby mu pomohla vybrat si holku. Je tu pár holek, ale nakonec se ukáže, že jsou buď brutální nebo je to třeba palma. :DD
Kamíl se před Loganem a Jamesem zmíní o nové roli, kterou jí nabídli a ona musí s někým nacvičovat.
Logan nemůže, protože jde na výstavu o Venuši, ale James zrovan nic nemá, tak se nabídne, že s ní bude zkoušet.
Kendalla mrzí, že se s Jo(e) nemůže sejít, jelikož Jo(e) musí zkoušet roli, takže se s ní Kendall domluví, že si dají odpoledne piknik v parku. Tyto palmwoodské vztahy sledují Bitters s Katie, mají tam docela vtipné komentáře(které přidám zítra).
Carlos v parku potká super holku, ale netuší, že jí najal Gustávo(na to aby se s ním rozešla, aby líp nazpíval ten song), na to brzy přijde Kelly, a vyhrožuje Gustávovi, že jestli Carlosovi zlomí srdce, rozbije mu všechny hudební ceny.
Gustávo se domluví s tou holkou, že se s Carlosem nesmí rozejít, ale být hnusná, rozmazlená a být protivná apod.
Mezitím...
James s Kamíl zkouší tu roli, ve které má být i líbací scéna, ale James s Kamíl se políbí dvakrát. Kamíl trápí svědomí, a chce to říct Loganovi. Pošle Jamese, aby mu to řekl, ten mu ale řekne o kartáčku, a když s ním později bude Kamíl mluvit prořekne se mu a Logan kvůli tomu strašně řádí. Uspořádají s Jamesem souboj, který navrhne Bitters s Katie a to takový, že po sobě budou flusat kuličky. Ty jim ale brzy dojdou a tím se spolu usmíří. Kendalla zklame zkouška Jo(e), která zase nepřijde.
Když si Jo(e) konečně udělá čas, zavolá Gustávo Kendalla do studia, aby ta holka Carlose dělala, že nemá Carlosovy kamarády ráda.
Kendall se vrátí zpět do PalmWoods, ale Jo(e) už zase....pryč. :(
Mezitím Logan s Kamíl se usmiřují, jako kamarádi, ale pak se políbí a budou zase holka a kluk.
Gustávo řekne Carlosovi pravdu o jeho vztahu s tou holkou, jenže v tu chvíli tam dorazí ta holka a řekne, že se do Carlose zamilovala doopravdy.
Kendall s Jo(e) vymyslí rychlopiknik, takže se nakonec taky budou moct setkávat a chodit spolu.
Epizoda je zakončená klipem Boyfriend, ve kterém si najde holku i James, ale Carlos se s tou holkou nějak rozkmotří...protože nemá ráda corndogy...:D
Ten klip je super takže tady video + pohlednice/fotky z dílu a hlášky zítra. :D


Video:

Pozn. k videu: Víte, že v prostředí(v místech), kde se natáčelo tohle video s písní Boyfriend se natáčela i písnička Beggin on your knees od Victorie Justice. :DHlášky zítra....;) Dobrou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vlasta Vlasta | 4. dubna 2012 v 11:38 | Reagovat

Super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama