Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Big Time Pranks

22. dubna 2012 v 17:22 | Petruš |  Nové díly
Ahojky, takže dnes dávali nový díl Big Time Rush s názvem Big Time Pranks.
Děj:
Je den fórků a kluci z BTR se na něj mimořádně připravují. Vysvětlí si pravidla, která platí pro každý rok stejně: Vítěz je vždy jeden ze 4 kluků. Musí se navzájem napálit nějakým fórkem, a poslední "nenapálený" vyhrává korunu.
Logan vymyslí fórek, že udělá koktejly s plynem :DD a ostrá brčka, jenže když to zkusí, naálí sám sebe a tím jako 1. vypadne ze hry.
Mezitím James, Kendall a Carlos jdou k recepci a tam na ně narazí pár holek, které taky budou chtít hrát, ale kluci jim to nebudou chtít povolit. Nakonec se proti nim postaví skoro všechny holky z Palmoods, ale ke klukům se připojí další kluci, kteří budou bojovat o korunu.
Gustávo dal BTR volno, a chce si utáhnout z Kelly, jako že když otevře skříňku, kde obvykle bývá cukr, vysype se jich na ní asi 100, nebo naopak Kelly ho napálí, že mu dá do skříňky, kde obvykle jsou smlouvy mouku. Do RR (Rocque Records-->seriálové studio, kde kluci nahrávají), přijede Griffin a řekne Kelly a Gustávovi, že to občas ve firmách chodí, a že to řeší tak, že prohodí role. V tom případě je Kelly Gustávo a Gustávo Kelly.
Mezitím v PalmWoods holky chtějí vyřadit ze hry Jamese, Kendalla a Carlose, tím že na ně hodí dort, přijde tam ale Gustávo, jako Kelly, aby jim oznámil, že se na tenhle den s Kelly prohodili, jenže J, K a C ho použijou jako štít, čímž zůstávají ve hře. :))
Logan, který se se svým fórkem dostane do ordinace nějakého doktora, zkouší jak vypadá taková práce lékaře, a ošetřuje pacienty. Doktorovi se jeho výkon líbí a navrhne mu, že může ošetřovat lidi v nějaké nemocnici (to si teď přesně nepamatuju :DD), ale musel by přestat se zpíváním. Logan odmítne, protože má radši zpívání.
V PalmWoods mezitím vyřadí ze hry Jetta, Jamese, Carlose, Kamíl, Jo, Jeniffers, Taylora a ostatní, takže ve hře zůstanou pouze Katie a Kendall. :)
Stojí proti sobě v recepci, ale Bitters (recepční) jim zakáže dělat binec, jinak zavře bazén. Kendalla a Katie napadne bláznivá myšlenka a to taková, že postříkají vodou Bitterse (původně se tím chtěli postříkat navzájem).
Vyhrávají oba dva!!!!!!! :) Ale...
...bazén je zavřený....:DD


A fotečky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama