Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Big Time Guru

29. dubna 2012 v 17:36 | Petruš |  Nové díly
Takže...jak slíbili, tak dodrželi. V 16:20 byl na nicku nový díl, který se jmenoval Big Time Guru! Hlášky opět později. :)
537.jpg
Info o dílu: Sezóna: 2.
Číslo epizody: 10
Následující epizoda: Big Time Crush


Děj:
Gustávo začne klukům vyčítat, jak se chovají. James moc myslí na sebe a všude nosí zrcadlo, Carlos má pořád špatný směr, Logan má špatný styl a Kendall pořád Gustávovi odmlouvá. Kendall ho trochu naštve tím, že mu zase odmluví :D a Gustávo je bude honit po celém PalmWoods, kde narazí na BudhaBoba (instalatér v PalmWoods), který Gustáva nějak uklidní a z Gustáva se stane MILÝ A UŽÍVAJÍCÍ SI ŽIVOTA člověk!
Jenže Kelly to docela znervózňuje, jelikož Gustávo musí nahrát soundtrack k jednomu seriálu a teď tráví čas jenom v PalmWoodském parku.
Mezitím v PalmWoods....
Bitters koupil za peníze na vybavení PalmWoodské recepce papouška, který umí muvit. Carlosovi namluví, že má pozvat nějakou holku na rande, takhle mu radí pořád, co si má vzít na sebe, jak se tvářit a tak podobně, když mu ale řekne, že mu zbývá pouze jeden den života!!!! :O :(((
Logan zatím upravuje svůj styl, stáhl si z internetu nějaký program na styl a teď je víc stylovější než James! Jamese to přímo užírá a hodí se marod. (Při této scéně několikrát zazní píseň This is Someday.)
Carlos se zavře v koupelně, protože se chce schovat před smrtí, jenže to štve Katie, protože si nemůže vyčistit zuby.
Bude vyzvídat od Bitterse, kde vzal toho papouška, ten jí to prozradí, a Katie přivede majitelku papouška, ať to jde Carlosovi vysvětlit. Vysvětlí mu, že ona je věštkyně, a že po ní opakuje slova, a že se ten papoušek rád dívá na seriály o nemocnicích, proto mu řekl takovou blbost.
James dostal z Logana "stylovou rýmu", a když to Logan vidí, tak si ten program radši vymaže z mobilu.
James tak může být zase stylový...
Kelly, Kendall a BudhaBob se trápí, že Gustávo je milující přírodu a že složil PŘÍŠERNÝ SONG do slova a do písmene.
Kendall vymyslí úžasný plán: Pozvou do Rocque Records falešné hud. producenty, kteří mu ten song pomluví až do sprostých slov, tak se Gustáco zase stane tím, co neustále řve a pomlouvá. Složí úžasný song, který bude mít dobré ovace! Nakonec klukům z BTR řekne, že se nemají měnit, že mají zůstat takoví, jací jsou.
Fotky:

A tady je promo:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabine Sabine | Web | 29. dubna 2012 v 19:10 | Reagovat

Ráda spřátelím :)

2 MrsLuCIJ your SB :-* MrsLuCIJ your SB :-* | Web | 30. dubna 2012 v 14:13 | Reagovat

tend íl je strašně zábavný :))

3 nickelodeon-cz nickelodeon-cz | 30. dubna 2012 v 15:56 | Reagovat

[2]: Ano je! :-)

[1]: Díky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama