Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

Duben 2012

Hlasujte pro Big Time Rush

30. dubna 2012 v 22:33 | Petruš |  Ostatní
Ahojky, prosím zahlasujte kliknutím na obrázek pro Big Time Rush, je to to Big Time Rush vs. The Wanted. Potřebují hlasy! Děkuji! :D A jinak přeji dobrou noc.

iCarly iHalfoween

30. dubna 2012 v 20:16 | Petruš |  Nové díly
Tak a zase něco pro milovníky iCarly. Objevilo se video k dílu iHalfoween.


Keke Palmer ve filmu Rags

30. dubna 2012 v 16:55 | Petruš |  Novinky
No a to snad poslední novinka. :D
I když tahle novinka, už spíš novinkou není, ale stejně jí sem dám. Keke Palmer neboli seriálová True Jacksonová hraje v novém filmu Rags, který bude mít premiéru 28. 5. 2012 na americkém Nicku. Objevilos e k tomu ještě video, které najdete pod fotkami. :D
Jinak hrají tam také dost známí herci, jako například Drake Bell(Hrál Drakea z Drake a Josh, nebo taky Timmyho turnera ve filmu Grow Up Timmy Turner) a Avana Jogia (Beck z Victorious).
Tady jsou fotky, celkem jí to sluší. :)

Gazing Beauty|Don't look so sad Kadee, you're the belle of the ball!Bear Hug!|Is that the hugest dog you've ever seen or what?! Cuddliest hug ever!Video:

Victorious v McDonaldu! :DD

30. dubna 2012 v 16:40 | Petruš |  Novinky
Teda lidi, já se z nich zbláznim. Zase v Americe, jako. Smějící se Victorious jsou jako hračky v McDonald's (Já to chci), tady pár fotek. Jinak kdyby tam někdo jel, tak to je myslím, až příští týden v prodeji, ale nevím to jistě, psali, že brzo. :DPhoto Shoot - Miranda Cosgrove

30. dubna 2012 v 16:31 | Petruš |  Novinky
Tak to jsem myslela, že je těch novinek míň, ale asi jsem se spletla. :D Tak ještě přidám Photo Shoot od Mirandy Cosgrove neboli Carly z iCarly. :D
Která se vám líbí víc, mně teda ta 1. :)


Victorious-nové video

30. dubna 2012 v 16:27 | Petruš |  Novinky
Ahojky.
Objevil se malý článek a fotka, že Victoria Justice natáčí nové video ke své písni. Nikdo ale neví, která z písní to bude, takže se necháme překvapit.
Tady je ten mini-článek a fotka:

Vitoria Justice nám dovolila nahlédnout do jejího brzkého nového hudebního videa. Na snímku nahoře je Victoria a Victorious-partička Avan Jogia, Leon Thomas III., Matt Bennett na scéně natáčení videa!

Big Time Guru

29. dubna 2012 v 17:36 | Petruš |  Nové díly
Takže...jak slíbili, tak dodrželi. V 16:20 byl na nicku nový díl, který se jmenoval Big Time Guru! Hlášky opět později. :)
537.jpg
Info o dílu: Sezóna: 2.
Číslo epizody: 10
Následující epizoda: Big Time Crush


Děj:
Gustávo začne klukům vyčítat, jak se chovají. James moc myslí na sebe a všude nosí zrcadlo, Carlos má pořád špatný směr, Logan má špatný styl a Kendall pořád Gustávovi odmlouvá. Kendall ho trochu naštve tím, že mu zase odmluví :D a Gustávo je bude honit po celém PalmWoods, kde narazí na BudhaBoba (instalatér v PalmWoods), který Gustáva nějak uklidní a z Gustáva se stane MILÝ A UŽÍVAJÍCÍ SI ŽIVOTA člověk!
Jenže Kelly to docela znervózňuje, jelikož Gustávo musí nahrát soundtrack k jednomu seriálu a teď tráví čas jenom v PalmWoodském parku.
Mezitím v PalmWoods....
Bitters koupil za peníze na vybavení PalmWoodské recepce papouška, který umí muvit. Carlosovi namluví, že má pozvat nějakou holku na rande, takhle mu radí pořád, co si má vzít na sebe, jak se tvářit a tak podobně, když mu ale řekne, že mu zbývá pouze jeden den života!!!! :O :(((
Logan zatím upravuje svůj styl, stáhl si z internetu nějaký program na styl a teď je víc stylovější než James! Jamese to přímo užírá a hodí se marod. (Při této scéně několikrát zazní píseň This is Someday.)
Carlos se zavře v koupelně, protože se chce schovat před smrtí, jenže to štve Katie, protože si nemůže vyčistit zuby.
Bude vyzvídat od Bitterse, kde vzal toho papouška, ten jí to prozradí, a Katie přivede majitelku papouška, ať to jde Carlosovi vysvětlit. Vysvětlí mu, že ona je věštkyně, a že po ní opakuje slova, a že se ten papoušek rád dívá na seriály o nemocnicích, proto mu řekl takovou blbost.
James dostal z Logana "stylovou rýmu", a když to Logan vidí, tak si ten program radši vymaže z mobilu.
James tak může být zase stylový...
Kelly, Kendall a BudhaBob se trápí, že Gustávo je milující přírodu a že složil PŘÍŠERNÝ SONG do slova a do písmene.
Kendall vymyslí úžasný plán: Pozvou do Rocque Records falešné hud. producenty, kteří mu ten song pomluví až do sprostých slov, tak se Gustáco zase stane tím, co neustále řve a pomlouvá. Složí úžasný song, který bude mít dobré ovace! Nakonec klukům z BTR řekne, že se nemají měnit, že mají zůstat takoví, jací jsou.
Fotky:

A tady je promo:


Celebrity se Spongebobem

29. dubna 2012 v 14:52 | Petruš |  Novinky
Ahojda :D
Tak v poslední době jsou snad jenom fotky.
Takže několik Nick celebrit se fotilo se Spongebobem, samozřejmě ne s pravým. :DD A mezi nimi byla partička Victorious Holek a Keke Palmer. A připomínám, že dnes v 16:20 by měly být nové epizody Big Time Rush.
Jinak děkuji, že se zapisujete SEM. :)

victorious spongebob
keke palmer spongebob

Videa z The Slap

29. dubna 2012 v 11:00 | Petruš |  Novinky
Ahoj, tak se objevila nová videa z TheSlap.com, teda některé už jsou staré, ale stojí za to! To 1. je strašně vtipný, Tori, Beck, Cat a Robbie si vystřelují ze Sikowitze, že jsou masters, mluví divným hlasem, jenže nakonec...
To už se podívejte :D

Tady zpívají Tori a Jade Take a Hint
A ještě tyto videa, nevím jestli jsem je sem dávala, spíš asi jo, ale dám je sem znova.

Ariana a Jade

iCarly Halfoween, Fotka s Einsteinem

29. dubna 2012 v 0:34 | Petruš |  Novinky
Ahojky, tak na iCarly.com se objevilo takové legrační video, při kterém se Carly a Sam setkají s Einsteinem a Spencer tam nějak zmizí, kvůli nějakému pokusu. :D Tahle fotka je právě z toho videa, které se mi sem podařilo dát! Jupíí! Tak snad to půjde! :D No..nejde, tak hold tady: http://www.icarly.com/iVideo/video_25842-science-fact-of-the-day a kdyby to nešlo tak tady: http://www.icarly.com/iVideo/index.html#vid25842