Neznám nic bláznivějšího než je Nickelodeon...

True Jackson V.P.

25. března 2012 v 16:51 | Petruš-Admin 1 |  Nickelodeon
Ahojky, tak jsem se rozhodla přidat něco o True Jacksonové. Právě dnes běží na českém Nickelodeonu díly z druhé série, a nikdy jsem se tady o True nezmínila, takže:
True Jackson, viceprezident(True Jackson VP.) je americká televizní situační komedie, která se vysílá na Nickelodeon od 8. listopadu 2008. Hlavní postavu seriálu hraje Keke Palmer(True) a Ashley Argota (Lulu), Matt Shively, Danielle Bisutti(Amanda) , Greg Proops, Robbie Amell(James) a Ron Butler. Hlavní melodie byla napsána Tobym Gadem a Keke Palmer. Seriál byl natočen před živým publikem studia, který je uveden na začátku každé epizody (s výjimkou epizody "Mise Gone Bad").

1. epizoda získala 4,8 milionu diváků pro sítě mezi věkovými rozdíly 6-11 a dorost 9-14 a několik dalších demů, které byly vysílány pro iCarly na třídílnou epizodu já jedu do Japonska( igo to Japan).
Dvoudílná epizoda s názvem "Tajemství v Peru" dokončila 34 epizod pro objednané období 2, poté, co se seriál vysílal 20. srpna 2011. Keke Palmer zaslala video na YouTube a zveřejnila ho na svém blogu. Režisér tímto oznámil, že epizodou Tajemství v Peru je 2. série zakončena.
Video-úvodní znělka:File:True Jackson, VP cast.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog?

Ano, je super 42.3% (77)
Ani ne, moc mě nezajímá 29.7% (54)
No, celkem jo 28% (51)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama